Hoi pojat!! kuinka paljon siis juttelette snapchatissa poikapuolisille kavereillenne? Laitatteko pelkkiä naamakuvia ilman tekstiä vai vain ainoastaa välttämättömiä asia kuvia? Kiinnostaisi vain tietää, että snäppäättekö muillekkin kuin vain pelkille muijille:)
snäppäävätkö pojat poikapuolisille kavereilleen snapchatissa
4
1355
Vastaukset
Ite laitan yleensä snäpin kautta pelkästään asiakuvia jos en whatsapin kautta jaksa laittaa. En kyllä pidä striikejä koska en näe järkeä lähettää "streak" "gm" ja "gn" snäppejä jos ei juttele sen henkilön kanssa muuten, mutta jos sattuu tulemaan automaattisesti striikit jos vaik juttelen monta päivää sen henkilön kanssa niin kyllä sitten sitä striikkiä yritän pitää. Itel taas on hankaluuksia tutustua ihan kehenkä vaan esim. just siel snäpis:D
No kuulostat ainakin ihan järkevältä kypsältä tyypiltä, joten sen suhteen ei kannata ainakaan olla huolissaan. Ja jos se tutustuminen jännittää, niin voisit vaikka pyytää kavereita esittelemään itsesi tuntemilleen - mutta sinulle uusille - ihmisille.
Oldie kirjoitti:
No kuulostat ainakin ihan järkevältä kypsältä tyypiltä, joten sen suhteen ei kannata ainakaan olla huolissaan. Ja jos se tutustuminen jännittää, niin voisit vaikka pyytää kavereita esittelemään itsesi tuntemilleen - mutta sinulle uusille - ihmisille.
Juu, pitää kokeilla:)
- Anonyymi
Kyllä ainakin mun vanhas alakoulus snäppäilivät keskenään ja sit flexasivat 69 striikeillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi495710Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3265524Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934701Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y102205Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181988Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu381904Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont381850Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2501162Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2011086Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka611039