Miksi meidän tiet erkanee just nyt, kun aloin susta pitämään? Susta on tullut todella kaunis ja ihailtava persoona. Mutta tämän takia ehkä hyvä, ettei me näillä näkymin enään nähdä. Kiitän kahdesta halauksesta ja siitä, miten sysäsit mua takaisin auringon puolelle. Kiitos.
Epäreilua ehkä
Anonyymi
661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sama tilanne, tosin olen pitänyt hänestä jo pitkään. Ja raastavaa, koska tavallaan itse järjestin tämän "eron"😞
Miksi järjestit? Voisitko yhä korjata?
Täällä myös eräs ilmoittautuu. Harmittaa kovasti että eri suuntiin mentiin. En saa sua pois ajatuksistani, tykkäsin susta kovasti..
Ja vaikka nyt on näin niin tiedä etten ikinä unohda sinua ja sitä mitä meillä oli. Toivottavasti tiemme kohtaa vielä joskus!
Minne päin tämä viesti meni? 😊
Sanotaan vaikka Mikkelin ja Helsingin välimaastoon.
Ja tämä viesti koskee siis kaunista ruskea silmäistä, vaaleaa pitkä hiuksista naista itä-uudellamaalla.
-Aloittaja-