Kiinnostaako nuoria autot?

Anonyymi

Kiinnostaako nuoria nykyään autot?

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ihmettele jos eivät kiinnostaisikaan. Ovat net niin ankian muotoosiakin samasta parrusta höylättyjä tuulitunnelipöhkylöitä. Ei niisä ou mitn tunnistettavuutta jäleel. Kyllä sanon jotta 70-luvun rättisitikka tahi romukubla kaunistaa metsääkin isosti enemmän kuijn jokin sinne hyljätty tojota verso tai mikä vaan viimeisten 19 vuoen aikana tuotettu ajopeli. Enpäs myöskään usko että nykyautosta viittii tulevaisuuden jonne kuunaan tuunata ihtellee peltoautoa tai timanttista ysärieurodancetrancetechnoa jytkyttävää rekkarikilvenrämistelylaitosta.
      Aivan toiselta näytti vielä esim. jokin Volvo 244. Siinä on retronostakiaa sekä , arvokkuutta ja kunniaa. Ei semmosiota nykyisiin sähkömöhkylöihin kertakaikkiaan kerdy
      En muuten ole enää nuorinuori (pian 36)

      • Anonyymi

        Ei tässä lajiteltukaan uusia ja vanhoja autoja. Tosin itsekin pidän enemmän vanhoista kuin uusista.


    • Anonyymi

      Kiinnostaa mutta tosiaan ne vanhemmat autot. uudet on plääh

    • Anonyymi

      Bmw on aika ankea ja tylsä

      • Anonyymi

        BMW isetta on kuitenkin hyvä ensiauto InstaSome-lyylille, skootterin ja mopoauton jälkeen. Pieni ja näppärä räppänä, ei tuota paljon vahinkoa päälleajotilanteissa, ratissa kestää feisbuukata vaikka 5/5-osaa tunnista


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4764
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3912
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      208
      3804
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      104
      2210
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1336
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1248
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      162
      1236
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1105
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      485
      1038
    Aihe