Teen gradua mainonnasta ja ohjaajani ei ole tyytyväinen saamaani määrään vastauksia :( tarvitsen kuulemma lisää ja paljon.... Auttaisitte kovasti vastaamalla kyselyyni !
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3qvS5OUKYr-SJRzcKarPAXxP92Yb0-HTLi2bvLkci3b14iQ/viewform?usp=sf_link
Auttakaa gradukyselyssä :(
Anonyymi
3
370
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan vinkkinä. Vaihda myyntityyliäsi. Harva nyt säälistä kyselyysi vastaa. Potentaalinen asiakkaasi on kyselyyn vastaaja. Mieti miten saat asiakkaasi koukkuun ja nuolemaan kyselyäsi himokkaasti.
https://www.youtube.com/watch?v=9UspZGJ-TrI - Anonyymi
Suomenkieliset kysymykset saattaisivat houkutella minua vastaamaan.
vastasin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950