Skootteri ei lähde käyntiin \ / Sähköissä häikkää

Peugeot speedfight 2 2006 skootteri ei taho lähtiä käyntiin ilmeisesti sähköissä häikkää ku ei inahakkaan. mitkään sähkötoiminnot ei toimi ja skootterista ei löyvy poljinta. kokkeilin ladata akun mutta ei auttanu. jeesatkaapa🛵
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikö startti pyöritä, kato sulake, kokeile molempien jarrujen kanssa jos toisesta jarruvalokytkin rikki. Sitten pitäisi mitata tuleeko solenoidille jännite, tuleeko ohjaus ja meneekö solenoidin läpi jännite startille?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Peugeot speedfight 2 2006 skootteri ei taho lähtiä käyntiin ilmeisesti sähköissä häikkää ku ei inahakkaan. mitkään sähkötoiminnot ei toimi ja skootterista ei löyvy poljinta. kokkeilin ladata akun mutta ei auttanu. jeesatkaapa🛵

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu