Kamala ääni, opettelisi laulamaan

JJJ:;

Hirvittävä noita-akan ääni, varsinkin kun se tekee sen nenään kiekaisun. Opettelisi laulamaan, ettei honottaisi nenäänsä.

6

1078

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitko

      *itkunaurua* todella kamalaa.. Onneksi tälläkin huippuartistilla on täällä oma keskustelualue. Kyllä elämä olisi kurjaa ilman paskaa musiikkia

    • Just

      No kenellä on hyvä ääni jos ei sillä? Antti Tuiskulla???

    • ihmettelevä

      Olen täysin samaa mieltä. En ymmärrä, miten noita-akka voi myydä miljoonia levyjä ympäri maailmaa.

    • G..

      Anastacian ääni on aivan mieletön ja eilinen konsertti oli _todella_ hyvä. Kyllä Anastacia on ansainnut paikkansa musiikkitaivaan huipulla. Lisäksi huomioni kiinnittyi siihen miten ihmisläheiseltä ja aidolta hän vaikutti. Ehkä vähän liikaa amerikkalaistyylistä yliystävällisyyttä, muttei tippaakaan diivamainen. Rock On!

    • Nuppu_90

      Ei löydy kovin montaa vaaleaa naista joka osaa laulaa tummaihoisen äänellä!! vai voitko väittää vastaan??? sitä paitsi monellakaan ei edes keuhkot pelaa noin hyvin kuin hänellä.Ei tarvitse olla mitään enkeli kuoro ääntä aina!!!! se on sitäpaitsi taidokasta laulantaa!!!!!!!!!! en ainakaan minä saa noin persoonallista ääntä aikaseksi!!!.

      • Talitiainen.

        ...ja toimii livenä helvetin hyvin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    2. 75
      1121
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      52
      617
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe