Tuli vaan mieleen vieläköhän Latvala saa tojolla jatkaa. Jos tallipäällikkö olisi ollut fiksu, joku ajaisi tällä kaudella Latvalan tilalla. Tuo vähän pisteitä tallille ja hlö kohtainen menestys lähes aina surkeaa. Tyyppi ajellut yli 10 vuotta mm sarjaa eikä yhtään mestaruutta. Testikuskiksi tojolle korkeintaan ens kaudeksi, ainakin autojen kestävyys tulisi koeteltua. Tanakin kaveriksi sit joku potentiaalinen menestyjä niin talliin pärjäisi.
Latvalan jatko
Anonyymi
4
210
Vastaukset
- Anonyymi
jatkaa hamaan tappiin vaikka ilman palkkaa.tanak hinnoittelee itsensä pihalle.
- Anonyymi
Tänakilla on varaa, saa ajaa missä haluaa. Suomalaiset ajaa ens kaudella sm sarjaa
- Anonyymi
Onhan sinne joku saatava, kun Tänakkin menee Hyndaille. Rovanperän varaan ei kannata laskea, jos nyt eis siellä ajaa.
- Anonyymi
Tietenkin jatkaa jos mestaruutta ei tule tänä vuonna. Viron poika puhutteluun että pysyy siinä roolissa mihin se palkattiin - auttamaan Jari-Mattia mestaruuteen.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat265626- 77598
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513- 47437