Olen sitä mieltä, että se on digitaalinen kompaktikokoluokan kamera. Ja olen sitä mieltä, että on myös Canon A85.
Aika jurpon kysymyksen heitit!
0Äänestä
erkki eräs
käyttökokemuksia toivoisin ??
(aika urpo vasataus sulla, jos kysymystä et ymmärrä)
0Äänestä
Jokke
Mikro mafiasta hankittiin, tuli mukaan suomenkieliset käyttöohjeet jotka kylläkin hieman sekavat mutta kun tottuu niin kyllä niistä tiedon kaivaa. Itse kamera on toiminut loistavasti ja hankin heti alkutekijöiksi lisäksi 2Gb CF kortin (Kingston elite pro)joka koko (2Gb) on Samsungin valmistamaa. Lisähankintoihin meni myös kameralaukku sekä laturi (La Crosse RS-900) ja nyttemmin tilasin Saksasta (akku-plus-online-shop, taitaa myydä myös ebay kauttakin) lisäakut Sanyo AA NiMH 2500 mAh, jotka eivät kylläkään vielä kotiutuneet . Lisäksi kortinlukijaksi Lexar firewire 019 ja avot. Kevyt, kulkee vieläpä kokonsa puolesta mukanakin vaivatta ja mikä tärkeintä tälläiseksi pikkupokkariksi mainio kuvanlaatu . ... suosittelen pikkukameraksi. Ainiin tosiaan, lisäksi hommasin lähes hupaisan Giotton pikkujalustan Ball pod II:n olikose nyt 7€. Mutta mutta kamerahan on muuten toiminut loistavasti, hyvä peli.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olen sitä mieltä, että se on digitaalinen kompaktikokoluokan kamera. Ja olen sitä mieltä, että on myös Canon A85.
Aika jurpon kysymyksen heitit!
käyttökokemuksia toivoisin ??
(aika urpo vasataus sulla, jos kysymystä et ymmärrä)
Mikro mafiasta hankittiin, tuli mukaan suomenkieliset käyttöohjeet jotka kylläkin hieman sekavat mutta kun tottuu niin kyllä niistä tiedon kaivaa.
Itse kamera on toiminut loistavasti ja hankin heti alkutekijöiksi lisäksi 2Gb CF kortin (Kingston elite pro)joka koko (2Gb) on Samsungin valmistamaa. Lisähankintoihin meni myös kameralaukku sekä laturi (La Crosse RS-900) ja nyttemmin tilasin Saksasta (akku-plus-online-shop, taitaa myydä myös ebay kauttakin) lisäakut Sanyo AA NiMH 2500 mAh, jotka eivät kylläkään vielä kotiutuneet . Lisäksi kortinlukijaksi Lexar firewire 019 ja avot.
Kevyt, kulkee vieläpä kokonsa puolesta mukanakin vaivatta ja mikä tärkeintä tälläiseksi pikkupokkariksi mainio kuvanlaatu . ... suosittelen pikkukameraksi.
Ainiin tosiaan, lisäksi hommasin lähes hupaisan Giotton pikkujalustan Ball pod II:n olikose nyt 7€. Mutta mutta kamerahan on muuten toiminut loistavasti, hyvä peli.