onkohan muilla palsta TOSI juntturassa. Ei löydy tiedotteista mitään selvitystä, mikä on tilanne.
ongelmana
suomi24
9525
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tosi juntturassa tämä Suomi 24 jälleen kerran!!
Kovasti takkuaa; olisko syynä, että sivulla on tosi paljon flash-mainontaa?
linkistä:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000681&subcat=1865
Myös:
"Anna palautetta Suomi24:n palveluista, esitä toiveita ja uusia kehitysehdotuksia, kysy neuvoja palvelujen käyttöön."
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000004
silloin kun viimeksi näin takkusi. Sain jopa vastauksen, jossa pahoiteltiin tilannetta. On tää vaan keljua. Monta vastausta on hävinnyt taivaan tuuliin tai bittiavaruuteen. Toimiessaan tää on kelpo palsta. Siis toimiessaan.
aikaa sitten viestin jossa ilmoitin viestien häviämisestä ja sehän hävis. Tuli ilmoitus että olen jo lähettänyt samanlaisen viestin, massapostitus on kielletty. Saas nähdä miten tän kanssa käy. Olen muuten antanut palautetta.
kirjoituksenikin ilmoitti FAILED heehehehhh aiai
Jos ei viesti lähde niin paina keskeytä.
Jos ei edelleenkään lähtenyt lähetät uudestaan, valittaa massapostituksesta joo-o mutta laitatkin otsikko ym. riveille viestin sijaan vaikka 3 pistettä ja lähetät, no niin nyt lähtee se edellinenkin viesti.
Toivottavasti joku edes tajusi.
ja totesinkin, kun tuo hävinnytkin tonne tössähti. Vaan miksi tuollaisia kikkailuja tarvitsee tehdä. Pitäsihän homman pelata ilman niitä. Puhumattakaan että tuolla tosiaan on viestejä lentänyt bitti avaruuteen. Kirjattuna on 7 viestiä ja viisimmän kelloaika, niin vastauksia ei ole kuin neljä. Kyllä tässä vastailuhalut ropisee.
perkeleen päivä sama juttu. Ei ole enää kellon ajallakaan merkitystä aamu/ilta, sama juttu.
Luulin ensin että kone jumittaa, mutta kaikki ajettu/scannattu ym. yhä takkuaa vaan.
Tuntuu että ei mitään merkitystä "kapasiteetin lisäyksellä", suomi24 vaan odottaa, odottaa.......jne.....ai prke