k700i tekstiviestit

Monta tekstiviestii mahtuu muistiin kun mun puhelin väittää et viestimuisti täynnä vaik mulla on noin 50 viestiä...kai tähän enemmän pitäis mahtua? Siis Sony Erikson k700i.
Animaatiot viesteissä ihania!!!
1560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

700i, ja yht viestejä eri osissa 71 kpl, ja kun lähettää viestin, niin känny ilmoittaa, että muistista on 95% käytössä. Eli, jos olit laskenut ihan kaikki viestisi, on aika erikoinen tuo ilmoitus tuolla viestimäärällä...
Sitä en muuten tiedä, vaikuttaako kuvien suuri määrä viestimuistin määrään, eli ottaako kuvat viestimuistia, vai onko niillä erilliset, omat muistit... Tiedätkö sinä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sonya kirjoitti:

Monta tekstiviestii mahtuu muistiin kun mun puhelin väittää et viestimuisti täynnä vaik mulla on noin 50 viestiä...kai tähän enemmän pitäis mahtua? Siis Sony Erikson k700i.
Animaatiot viesteissä ihania!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu