Terkkarin käsittelyssä. (tosi)

koulupoika

Mä olen nyt lukion viimeisellä luokalla, ja kävin kaksi viikkoa sitten lääkärintarkastuksessa. Meillä on nykyään n.30-vuotias naislääkäri tarkastamassa meitä.
No, menin tutkimushuoneeseen ja nainen käski minun riisuuntua vain alusvaatteilleni. Ensimmäisenä otettiin pituus ja paino, ja sitten olisi kuulunut tulla ryhdin tarkistus, mutta se terkkari käski minun riisua paidan pois. Se hieroi ja puristeli minun nännejäni, ja sanoi että tämä toimenpide paljastaa, ovatko nännini hyvässä kunnossa ja terveet.
Tutkimuksen jälkeen sain laittaa paidan takaisin, mutta alushousut täytyi ottaa pois. Minun piti mennä tutkimuspöydän kulmalle istumaan haarat levällään. Se naisterkkari ei laittanut edes hanskoja, vaan tunnusteli kaluani paljain käsin. Huomautin asiasta, ja hän sanoi etteivät ne hanskat nyt ole niin välttämättömät. Hän hieroskeli kaluani, ja kosketteli terskaa, jolloi tietenkin kiihotuin paljon. En usko, että se kuului tutkimukseen. Hän työnsi vielä sormen peräaukkooni, ja sitten useamman. Vemputti esnaria edestakaisin, jolloin kaluni sykki kivikovana. En vaatinut häntä lopettamaan, vaikka toimenpide oli täysin sopimaton. Olisi pitänyt sanoa siitä.
Sitten hän sanoi, että penikseni on myös hyvässä kunnossa, ja nyt olisi aika tarkastaa ryhti. En saanut laittaa vaatteita päälle.
Naissterkkari kääntyi selin, kumartua hitaasti alas ja laski hameen.
Jouduin riisumaan hänen pikkypöksynsäkin, ja kun sormeni olivat hänen pillun huulillaan terkkari painautui minua vasten. Hänen pillunsa oli todella märkä, ja hän käski minun nussia häntä. Yllätyin, ja säikähdin, mutta nainen sanoi ettei ole hätää. Hän vain oli niin kiihkoissaan. Minä vain annoin hänelle kunnolla kyytiä, ja kirnusin litisevää römpsää. Pian hän kuitenkin avasi takkinsa ja rintsikkansa, ja kumartui puristaen kaluni hänen isojen rintojensa väliin. Hän liikutteli penistäni rintojensa välissä, ja otti sen lopulta suuhunsa. Kun sanoin että tulisin kohta, hän lopetti ja jatkoi kaluni runkakamsita kädellään. Hän vemputteli, ja otti kaluni takaisin suuhunsa, hyväillen samalla kylkiäni. Olin itsekin todella kiihottunut, ja se tuntui hyvältä, kun terkkari muljutteli terskaani lämpimässä suussaan. Jonkin ajan päästä olimme jo taas kunnon panohommissa ja laukesin hänen pilluunsa takaa päin. Hän vetäytyi irti minusta, ja kysyi haluaisinko nuolla hänen pillunsa puhtaaksi spermasta. En halunnut, ja menin pukemaan. Sain kondomipaketin terkkarilta, ja kun olin lähdössä, hän kysyi että voisinko tulla toistekin.
Minä kerroin miettiväni asiaa, sillä nautin hänen kanssaan suunnattomasti. Toistaiseksi olen vielä pysynyt poissa terkkarilta, mutta houkutus on suuri. Pitäisikö mennä vielä

7

23516

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juuuh

      hullu oot jos et mee

    • ...

      tuo ei varmana oo tositarina..

      • Miggo

        Tommostahan sattuu joka päivä terkkarilla, joten ei tossa sun jutussa oo mitää ihmeellistä. Meidän luokan pojat, minä mukaan lukien, käyvät jatkuvasti terkkarilla panettamassa itteensä. Joten on todella ihme ettei sua oo terkkarit ennen nussineet.


    • Ykä

      ,,paskapuhetta.

    • yks vaa

      oot jo ollu toisenkin kerran vai kuinka ??? joten jatka vaa samaan malliin.. mä jatkan uniani...

    • Anonyymi

      Ei kyl oo tositarina. Keksit koko jutun.

    • Anonyymi

      Buaahaa taas yhden kerran!🤣🤣🤣

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      316
      2837
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      301
      1443
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1281
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1261
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1255
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1205
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      48
      1105
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      1017
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      24
      921
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      817
    Aihe