Suomen.gfoto.com katkos

Suuren suosion saanneen ilmaisen verkkoalbumin palvelimet vaihdetaan tällä viikolla. Toiminnassa on muutaman päivän katkoksia, jonka jälkeen palvelu taas toimii.
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuten hyvä idea,mutta koska tämä palvelu rupeaa toimimaan? Vai rupeaako ollenkaan? Olen yrittänyt monta kertaa siirtää kuvia albumiini,ei vaan meinaa onnistua...

Terveisin kohta entinen käyttäjä

Taidan siirtyä Pixum.com-sivuston käyttäjäksi...

Äänestä
  • Mulla sama ongelma kun käytän firefoxia, explorerilla toimii.

    Äänestä

Palvelimet on vaihdettu. Toiminta jatkuu, ja ilmainen verkkoalbumi on käytössänne.
Albumin kautta voi tilata edullisesti valokuvat markettihintaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Team Gfoto kirjoitti:

Suuren suosion saanneen ilmaisen verkkoalbumin palvelimet vaihdetaan tällä viikolla. Toiminnassa on muutaman päivän katkoksia, jonka jälkeen palvelu taas toimii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu