Jouduinpa rajuihin puuhiin, kun antauduin kahden gay-karhumiehen käsittelyyn, ja nämä toivat vielä pari muutakin lihaksikasta äijää ryhmätyöskentelyynsä. Se oli pelottavaa. En voinut yrittää muuta kuin olla hyvin halukas palvelemaan jätkiä miten vain he haluaisivat.
Pelkään isoja miehiä, mutta ne saavat minut kiimaiseksi ja antautuvaksi. Pakko totella, ei siinä mitään nolostuttavaa. Ukot pitivät minua aina alastomana. Kelpasin porukalle vain orjaksi, ja he väänsivät ja piiskasivat minua kuin työhevosta, sitoivat vaikeisiin seksiasentoihin ja raiskasivat kovaa ja kauan.
Lihavan Nallen luolassa oli kaikkiaan neljä miestä, jotka pitivät minua perverssissä gay-seksiorjuudessa. Yksi kaveri oli afrikkalainen nyrkkeilijä, joka ei selvästikään tykännyt katsekontaktistani. Hänen kohdallaan olin aina erityisen nopea tarjoamaan takapuoltani, mutta en halusta vaan pelosta. Afrikan kurko työntyi pyllyyni kipeästi ja lujaa, mutta pehmeällä rytmillä. Mies kutsui pyllyäni "pilluksi".
Itse kiimainen isäntämme Nalle tunki lihaisan mulkkunsa mieluiten suuhuni, ja minä lutkutin eestaas soutavaa mulkkua niin hyvin kuin osasin, ja otin kymmenet lastit nieluuni. Mutta karva-Nalle ei ollut koskaan tyytyväinen, vaan hänen joka suuseksinsä jälkeen jouduin maistamaan lappalaista nahkaruoskaa. Sain aina kömpiä alastomana keskelle lattiaa heitetylle patjalle kyhjöttämään, voihkimaan ja ulisemaan, kun jonkun "ihanaksi" kehumaa ruoskintaa toteutettiin.
En siis ollut Nallen mielestä hyvä ottamaan suihin, mutta siitä, etten lainkaan halunnut nuolla hänen ja muiden ukkojen rumia mustakarvaisia perseitä, hän sai lopulta tarpeekseen niin, että tarttui kiveksiini ja puristi tuimalla tavalla. Huusin nopeasti ja lujaa, että "mä nuolen pyllyy! Mä nuolen pyllyy!"
Näin sitä opin nuolemaan halulla ja taitavasti.
Huonon kivunsietoni takia minua on helppo hallita. Tottelen heti, jos vaikka hevosraipalla kosketetaankin tai viitataan johonkin.
Kun Nalle lopulta vapautti minut, hän sanoi, että minun on tultava kutsuttaessa takaisin, muuten saisin oikein kunnon kipua kulliin ja palleihin. Niinpä, kun tuli viesti, että "Narttu! Heti tänne", palasin Karhun luolaan, Nallelle ja hänen uusille kavereilleen näytettäväksi ja käytettäväksi.
BTM slave
Karhun luolassa
Anonyymi
2
1639
Vastaukset 2
- Anonyymi
Kuin suoraan TET harjoittelustani.
- Anonyymi
Meidän riparilla oli just tollasta menoa papin kaa.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.922849Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt442353Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.391133- 36991
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,153859Paikallinen autokorjaamo
Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi9703Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?587002 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk48628Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä152597- 36581