hp 1350

Eli minulla on hp 1350 tjsp monitoimikone, tulostin siis. Miten saisin sen lopettamaan kohdistussivun tulostamisen? Olen kohdistanut sen jo kaksi kertaa ja vieläkin tunkee noita sivuja joka kerta kun käynnistää tulostimen.
2124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Luin viestisi ja vaikken voi auttaa sinua pulmassasi ajattelin kysyä, onko sinulla laitteen cd-levyä vielä tallella? Yritin ladata netistä ajuria, jolla saisin monitoimilaitteen printterin toimimaan, mutta pyytää cd:tä. Olen kysynyt sitä monelta taholta, muttei ole onnistanut. Olen valmis ostamaan cd:n tai vuokraamaan sen.

Äänestä

kohdistussivun tai katsomalla mitä siinä neuvotaan. elikka laita se tulostus scanneriin ja paina jotain nappia, olikohan sininen, en just muista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valfader kirjoitti:

Eli minulla on hp 1350 tjsp monitoimikone, tulostin siis. Miten saisin sen lopettamaan kohdistussivun tulostamisen? Olen kohdistanut sen jo kaksi kertaa ja vieläkin tunkee noita sivuja joka kerta kun käynnistää tulostimen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu