sunkaa kunteilee vai, oliks se kutsu mulle? ;)
Jahas että pitäskö tulla
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Joo, huomenna.
- Anonyymi
Pitäis sopia henk.koht niin tietäisin olla kaupungissa. Muutoin en varmaan huomenna siellä ole. Olen kesälomalla ja vietän sitä osittain toisessa paikkaa.
- Anonyymi
Onko sitä lähdetty sitten maalle?
- Anonyymi
Tavallaan, vaikka kyllä tää ihan kaupunki nykyään jo on.
Oli, koko viikko poislukien työaika olis sulle, jos sä tahdot niin :)
- Anonyymi
Kaljalle tai kahville joku ilta?
- Anonyymi
Mikä ettei. Pistä suoraan viestiä :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä ettei. Pistä suoraan viestiä :)
Kylläpäs yllättyisit ;)
- Anonyymi
No Kyllä ;)
- Anonyymi
Mitä tarkoittaa "kunteilee"?
- Anonyymi
EI ole pelkkää kuuntelua, siellä harjoitellaan itsekin. JA älä tule. Se lähettämäni viesti koskien kurssia oli tarkoitettu vain tiedonannoiksi niille, joille sen osoitin. EI SINULLE STALKKERI. Oletko niin sekaisin, että luulet henkilökohtaisia viestejä ja tapahtumia ajankohtineen sinulle osoitetuiksi.
Toivon, että pysyt minusta jatkossa hyvin kaukana. - Anonyymi
Olisihan se kauheeta mennä johki salille miehen kanssa. Sitte se tuijottaisi siellä vain kyykkäjänaisia, eikä huomaisi minua ollenkaan. Lopulta lähtisin tylsistyneenä kotiin, eikä mies huomaisi edes poistuneeni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1383285Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk792904Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro402277Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1122192Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1352056Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva472011Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121406Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville241274Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas671014- 122984