miten

niin siis miten pääsee sen 3 osavaltiossa olevan tehtävän: madd dogg kun se tyyppi hyppää katolta ennen kun olen ehtinyt edes hakea sen auton





KIITOS JO NYT KAIKILLE VASTAAJILLE!
4406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hae mies auto nopeemmin.
ASIAN GANG

Äänestä
  • sun pitää olla niin paras sä oot varmaan los santtosissa PASKA PELURI

    Äänestä

  • sigddhgoasyuigfi kirjoitti:

    sun pitää olla niin paras sä oot varmaan los santtosissa PASKA PELURI

    Mulki oli sama ongelma mut sit mä keksin et se johtuu koodeista sit mä alotin koko pelin alusta.

    Äänestä

  • sigddhgoasyuigfi kirjoitti:

    sun pitää olla niin paras sä oot varmaan los santtosissa PASKA PELURI

    los santos on se eka kaupunki, no joo oon hyvä siinki. mut san andreas on peli. parempi kun sä matafaka. Yo asian:.ds

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi vittu... kirjoitti:

niin siis miten pääsee sen 3 osavaltiossa olevan tehtävän: madd dogg kun se tyyppi hyppää katolta ennen kun olen ehtinyt edes hakea sen auton





KIITOS JO NYT KAIKILLE VASTAAJILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu