Mopoilla kokoontumisajot! Tulkaa mopoilla ja mönkijöillä ja traktoritkin käy, Salen parkkipaikalle perjantai-iltana kello 23.00!
Vastaukset 4
Hänniskylältä ollaan tulossa.
- Anonyymi
Hienoa! Muistakaahan "raottaa" vähän pakoputkia! Minä tulen moottoripyörällä ja takaan että ääntä lähtee kun kahvasta käännän.
- Anonyymi
Muistakaakin ajaa samalla tavalla kuin tiistaina Ylöjärvellä.
- Anonyymi
Tuo punaiset kumisaappaat mukaan. Tarvitsen kipeästi eikä ole rahaa ostaa. Marjaan pitäs päästä. Pidä saappaita koholla tullessas tai sitten moponsarvessa🤓
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531087Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll231069Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514842- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181615Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562