Paluu Karhun luolaan

Anonyymi

Rajut puuhat jatkuvat.

Bear-mies Nallen luolassa oli jälleen hänen lisäkseen kolme muutakin partaveikkoa - lihavaa peikkoa, jotka tunsivat toisensa nimillä Pitkänen, Kapteeni - ja Honkanen. Tämä Honkanen otti asiakseen pestä minut, saunan kautta totta kai, "siellä peseksitään", hän sanoi. Tunki monenmoista putkea ja letkua pyrstööni, pesi minua myös "sormea käyttäen", kuten myös oli sanonut tekevänsä, ja harjasi karkealla harjalla, kun muka haisin niin pahasti.

Nämä Nallen myös tällä kertaa luolaansa kutsumat miehet - enemmittä puheitta - raiskasivat minut. Ensimmäisenä Nalle itse, määräsi minut kontalleni punkkaan, sitoi kädet ja jalat, ja suuhuni renkaan, jonka läpi saattoi työntää peniksen minun voimatta vastustella. Niin hän sitten työnteli, ensin suuhun, sitten pyllyyn, ja sieltä taas suuhun mielensä mukaan. Olin täysin hänen kullinsa armoilla.

Nallen karhu-kaveri Pitkänen pani minua edestä ja takaa erilaisissa asennoissa, mutta ei tehnyt mitään varsinaista väkivaltaa.
Kapteeniksi kutsuttu mies ei hänkään tosin kahlinnut tai ruoskinut minua vaikka käsitteli muuten hyvin kovakouraisesti.

Honkasen niminen mies puolestaan ei kahletta ja ruoskaa säästellyt. Pelottavan iso ukko, sinisissä farkuissa ja nahkaliivissä, talutti minut ulos Karhun luolalta, minä olin alasti. Nallen luola on hyvin syrjäisellä seudulla, lievästi sanottuna. Mutta jos sittenkin jokin turistiryhmä vaeltaisi paikalle silloin, kun Honkasen-homo sitoi minut kahden koivuriu'un väliin, ja 'unohti' siihen pitkäksi aikaa, tai silloin, kun hän palasi mukanaan Nallen poronkäpäläkahvainen ruoska, ja kun se alkoi laulaa. Vaikerrukseni jatkui pitkään selkäsaunan jälkeenkin, kun mies vapautti minut viedäkseen takaisin sisälle.

Kämpän lattialle oli ilmestynyt nahkapäällysteinen hökötys, joka muistutti voimistelusalien hyppypukkia. Siihen minut kahlehdittiin rautoihin ja nahkaan, ketjuilla ja remmeillä sidottuna makaamaan pää alhaalla ja perse pystyssä. Mitähän nyt? Aloin ihmetellä. "No nussikaa mua, ja päästäkää irti!" huudahdin. Honkanen sanoi, että hän aikoisi lävistellä minua neuloilla. Protestoin, kunnes Nalle murisi hiljaa, että "pää kiinni nyt." En valittanut, vain hiukan irvistin, puhkuin ja puhisin kun neulat alkoivat lävistellä pyllynposkia. Honkasen neulat olivat hyvin ohuita, mutta nipistivät kipeästi.

Kun Honkanen vei minut punkkkaan ja sitoi minut siihen vatsalleni makaamaan, toivoin, että hän tyytyisi vain raiskaamaan minut ja jättäisi sitten vihdoin rauhaan, mutta hänpä jatkoi kiduttamistani. Työnsi kaikenmaailman perverssejä seksileluja perseeseeni. Pitkänen tuli mukaan sen verran, että taikoi jostain tahnan, jota kutsui kotijuustoksi, antoi sen Honkaselle, ja tämä pakotti minut nielemään kaiken. "Tämän mä kostan", sain sanotuksi. Honkanen kohotti päätään ja kysyi "mitä?!" - "Ei mitään", sanoin.
Sitten kun oli saanut kyllikseen kiusaamisestani, hän käänsi minut selälleni ja taivutti jalat taaksepäin niin, että olin kuin väännettynä kaksinkerroin. Pitäen toisella kädellä minua siinä asennossa hän toisella sovitteli mulkkuaan. Onneksi ei sattunut, kun hän änki sen sisälleni yhdellä väkivaltaisella työnnöllä. "Tiukka tavara... Tekee niin hyvää..." sanoi Honkanen puuskuttaen päälläni. "Nauti... nauti... mä luulin, että sä tykkäät seksistä... "
Niin se juntti kai kuvitteli, että pidin kaikesta muustakin kuin hänen isosta mulkustaan, jota hän työnteli piinatussa pyllyssäni. Luuli kai, että kutsuisin brutaalia raiskausta minulle nöyryyttävässä asennossa 'rakasteluksi'.
Honkanen nousi päältäni, käänsi minut ympäri ja käski asettua kontalleni. "Selkä alas ja peppu ylös! Nyt sul on selkä ylhäällä ja peppu alhaalla", sanoi Honkanen ja löi minua jollain ohuella kepillä muutamia kertoja selkään ja pakaroille ennen kuin survoi ruman mulkkunsa taas perseeseeni, ja käski minun voihkia niin kuin olisin nainen. Ei sentään vaatinut uhriltaan possun ääntelyä niin kuin elokuvassa Deliverance (vai mikä se oli?) , mutta oli ihan yhtä raaka raiskari kuin elokuvan juntit punaniskat.

Se Honkanen raiskasi ja kidutti minua kolme pitkää päivää, ja toimi työnjohtajana kun jouduin mm. siivoamaan ja tiskaamaan Nallen talossa. Kun yhtenä päivänä aterian laitto ja korjaus ei muka sujunut hyvin, niin seuraavana "sitä harjoitellaan". Mies ei uskonut, että osaisin edes pestä itseäni, vaan hänen olisi aina minut pestävä karkean harjansa kanssa.

Kun Nalle päästi minut menemään, esitti hän vielä viimekertaistakin raskaamman uhkauksen: ellen ilmaantuisi kutsuttaessa välittömästi paikalle hänen Karhun luolaansa, möisi hän minut orjaksi Honkasen maatilalle.

BTM slave

0

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Onko kaivattusi ulkonäkö

        tarpeeksi miellyttävä? 🥕
        Ikävä
        94
        1649
      2. Toivotko koskaan mies...

        Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
        Ikävä
        126
        1529
      3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

        Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
        Maailman menoa
        76
        1345
      4. Svty paska työpaikka

        Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
        Suomussalmi
        30
        1262
      5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

        Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
        Ikävä
        118
        1070
      6. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

        Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
        Kaste
        422
        991
      7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

        Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
        Intohimo
        46
        988
      8. Onko viisikko aktivoitunut

        Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
        Seinäjoki
        21
        960
      9. Olisit voinut olla...

        ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
        Ikävä
        66
        848
      10. Olet ihana mies

        Mun söpöliini 🙊😘
        Ikävä
        46
        773
      Aihe