ja suljen kirjan nimeltä Sinä.
poltan runoni
entinen
11486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
laske sataan ensin. Älä polta. Sulke kirja, jos se helpottaa.
Netistä ei voi.
Ei repiä palasiksi, ei polttaa.
On vain kestettävä,
itsensä ja ajatuksensa.
Kaikki eivät kirjoita nettiin...
Ei pitäisi kirjoittaa yhtään mihinkään.
nyt noin mättää?
Älä polta,eihän niitä voi polttaa,ei ainakaan sydämestä.Olet tosi rakastunut,ei saa luovuttaa.
ja ota yhteyttä häneen,
sitä hän odottaa, ja niitä
kolmea sanaa lausumatonta.
Kerää vain voimasi,ota häneen yhteyttä,hän odottaa ja mitä ihanempaa teille! Sano vain ne pienet sanat jotka hän haluaa kuulevan.
itsellesi siitä että rakastit.se on sinua.täydellistä sinua.laita johonkin suljettuun kuoreen,varastoon.pois silmistä.liian kallista tuhottavaksi.ole onnellinen,olet elävä.tunnet vahvasti.
Älä polta.Itse en ole voinut polttaa runojani hänelle,näkisitpä minkälainen paperipino niistä on kertynyt.Vahvana rakkaus tuli ja vahvana pysyy.Ehkä joskus uskallan ne hänelle lähettää,mistä minä silloin ne löydän,tuhkastako?ei niitä voi polttaa.Rakkaus on kirjoitettu niihin papereihin! Ei niitä voi heittää pois koskaan!!Ole vahva rakkaudessasi,eteesi katso,katso niitä runoja,katsot silloin teitä.
ei koskaan enää tulisikaan mitään,teidän jutusta,älä heitä.runot ovat aina liian arvokkaita pois heitettäväksi.kukaan ei kirjoita sellaisia runoja kuin sinä.ei sellaisesta rakkaudesta.ajattele sitä.