Haluaisin tietää miten sims nelosessa saa valittua tyttösiittiöt kun haluaisin tyttölapsen. Onko siihen olemassa joku koodi vai voiko sen tehdä jotenkin muuten minulla on ps4 enkä tiedä toimiiko siinä kaikki koodit mutta olisin hyvin kiitollinen jos joku osaisi kertoa minulle. Kiitos!
Miten sims nelosessa voi valita tyttösiittiöt?
2
170
Vastaukset
// Prologi: Joku poistatti edellisen vastaukseni. Harmi kyllä se säilyi vielä koneeni muistissa, joten taidanpa kopsata sen tähän kertaalleen://
K: "Haluaisin tietää miten sims nelosessa saa valittua tyttösiittiöt..." (teksti jatkuu)
V: Ei mitenkään. Peliin on tosin modattu yhtä ja toista, mm. spermapankki ja sperman luovutusmodi, muttei minun tietääkseni tyttösiittiöitä. Kerro toki jos olen erehtynyt.
K: "... kun haluaisin tyttölapsen. Onko siihen olemassa joku koodi vai voiko sen tehdä jotenkin muuten ..." (teksti jatkuu)
V: Tyttölapsen tekoon on koodi ja sen voi tehdä useammalla tavalla muutenkin. *)
K (tms.): " minulla on ps4 enkä tiedä toimiiko siinä kaikki koodit mutta olisin hyvin kiitollinen jos joku osaisi kertoa minulle. Kiitos!"
Aha. Muistaakseni "koodiluukun" saa avattua painamalla samanaikaisesti L1,L2,R1 ja R2. Sen jälkeen samat koodit käyvät kuin PC:lläkin. Voin tietenkin olla täysin väärässä, kun en pelaa pleikkarilla TS4:ää, enkä siksi tiedä tasan mitään siitä miten PS4:llä huijataan TS4:ssä. Luetun perusteella onnistuvat useimmat samat huijaukset kuin tietskallakin.
*) Ostelee "tyytyväisyyspisteillä" simeille hedelmällisyyshoidot, hedelmällisyyshieronnat, syöttää kolmet melonit, kuunteluttaa popit, katsotuttaa lastenohjelmat, antaa noiden jälkeen simien tehdä woohoot, tallentaa juuri ennen kun simi synnyttää ja tallentamatta uudelleen käynnistää just tosta tallennuksesta uudelleen ellei tule tyttöä - ja jatkaa niin kauan että tulee. En tiedä varmasti toimivatko pleikkarilla, mut arvelen et toimivat.
Ja sitten se "100-varma" ja tosi simppeli toiminta jos haluaa tyttölapsen touhuamatta kaikkea mahdollista ja mahdotonta turhanpäivästä hömppää: Antaa simin adoptoida tyttölapsen (!). Ellei piirteet ja ulkonäkö miellytä, niin muokkaa sen CAS:ssa.Mitkä ihmeen tyttösiittiöt?! Mutta jos tarkoitat sitä etta kaksi naista voisi saada keskenään lapsen niin sitten sinun täytyy vaihtaa siminluonnista simin tietoja kohdasta kyky tulla raskaaksi tai kyky hedelmöittää muita taivei kumpikaan niin paina vain kyky hedelmöittää muita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1247664
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t404416törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/373912Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu4082047Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi731647- 321487
- 351478
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1881214Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121148Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:121073