Voi vittu nyt kun menin suututtamaan äidin

Hei te ootte varmaan suututtanu teidän porukat joskus sillain ihan huolella. Ni mä tein sen nyt ja siis en ensimmäistä kertaa, mutta nyt mulla ois aikaa suunnitella joku suostumisjuttu et ne ei suuttuis niin paljoo. Tiiätteks mitää semmosia hyviä keinoja mil sais äidin leppymään? Kaikki ideat otetaan vastaan wohoo!

5

283

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Käy kukkakaupassa ostamassa joku kukka ja mene sen kanssa pyytämään anteeksi. Sellainen kerubityylinen puppy face kasvoilla ja aimo annos nöyryyttä asenteessa edistävät asiaa.

      • vaikuttaa hyvältä idealta. Testiin!


      • jätski kirjoitti:

        vaikuttaa hyvältä idealta. Testiin!

        Jäi sanomatta, että ei haittaa, jos oikeasti tarkoittaa, mitä sanoo. Äidit ovat monesti hyviä vainuamaan teeskentelyn.


    • Anonyymi

      Pääset halvemmalla kun pyydät anteeksi ja
      kerrot pitäväsi heistä.
      Vie ilta kahville.

    • Anonyymi

      Pyydä anteeks sydämestäs. Se ei välttämättä merkkaa mitään niille ja jos merkkaa ne ei välttämättä näytä sitä, mutta siitä tulee sulle parempi olo. Ja se on erittäin tärkee taito aikuisiässä, nyt sulla on kultainen tilaisuus opetella.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      717
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      620
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      579
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      558
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      190
      531
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      522
    Aihe