Modit

Niin siis yritän epätoivoisesti modata sivujani.. oisko kukaa nii kiva ja vähä auttais mua esim. et mist löytyis valmiita moodeja joita vois ladat ja niiku sillee ;) mailini on [email protected] voidaan mesessäkin jutella jos haluat ;)
31191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli epäilen suuresti, että joku olisi niin ystävällinen, mutta esim hyviä sivuja jossa on vinkkejä löytyy kun siirryt kohtaan luo uusi modaus ja siellä sivun ylhäältä löytyvistä linkeistä.
Valmiita modeja tuski löydät mistään :)

Äänestä

Mä teen kyllä modeja, mutta vain tutuille / kavereille. Välillä voin auttaakkin. irc-galleria: Poke

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vaaaaaaa kirjoitti:

Niin siis yritän epätoivoisesti modata sivujani.. oisko kukaa nii kiva ja vähä auttais mua esim. et mist löytyis valmiita moodeja joita vois ladat ja niiku sillee ;) mailini on [email protected] voidaan mesessäkin jutella jos haluat ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu