Vaimon kanssa juteltiin kaikenlaisista seksiin ja alastomuuteen liittyvistä asioista, joita oli vuosien varrella sattunut. Minä kun olen voyeristi, kiinnosti mua erityisesti tapahtumat, joissa joku mies oli nähnyt vaimoa vähissä vaatteissa tai ihan ilkosillaan. Hän kertoi pari tapausta, jotka voisin jakaa kanssanne.
Parikymppisenä hän teki töitä uimahallissa uinnin valvojana. Asiakkaiden poistuttua illalla, hän usein kävi vielä itse saunassa ja peseytymässä. Erään kerran työvuoron jälkeen hän meni suihkuun ja siisti suihkussa myös häpykarvoitustaan. Tämän jälkeen hän päätti mennä myös saunaan. Saunan lauteella istuessaan hän levitti jalkansa, ja kokeili kädellään, oliko leikkuujälki hyvää.
Yhtäkkiä saunan ovi aukesi, ja oviaukossa seisoi uimahallin viisikymppinen huoltomies. Molemmat tietysti häkeltyivät yllättävästä tilanteesta, eikä kumpikaan saanut sanaa suustaan. Arviolta parin sekunnin kuluttua vaimoni nosti kädet rintojensa peitoksi, ja laitosmies sanoi: "Anteeksi, en tiennyt sun täällä olevan". Vaimoni vastasi: "Ei se mittään, mutta meneppäs nyt siitä". Samalla hän tajusi, että vaikka hän olikin peittänyt rintansa näkyvistä, istui hän edelleen kantapäät ylälauteen reunalla ja haarat levällään. Siis salaisimmat kehon osansa suoraan miehen katseen alla.
Huoltomies painoi oven kiinni, ja vaimo jatkoi saunomista. Jälkeenpäin he eivät tapauksesta keskustelleet.
Vaimo vilautti vahingossa
Anonyymi
0
4201
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1364726Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2504361Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat273930Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,73744Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1813429Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis783143Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos813069Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2222725Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1342700- 522391