Haukutaanpa naapurit :D

Nyt kun täällä on tosiaan näitä naapurinhaukkujia, niin laitetaanpa negatiiviset kommentit tänne ja laitetaan tilaa myös positiivisille! :D.
2736
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ainakaan häiritse naapureiden äänekästä seksiä, he osaavat nauttia ja antaa palaa vaan silloin, kerrahan me vaan eletään.

Äänestä

omansa palsta, www.kyttääjät.net, siellä saa vapaasti pilkata normaalia asumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sodanlietsoja kirjoitti:

Nyt kun täällä on tosiaan näitä naapurinhaukkujia, niin laitetaanpa negatiiviset kommentit tänne ja laitetaan tilaa myös positiivisille! :D.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu