kaks ihan pöhköä kysymystä...

Tää on ehkä vähä noloa.. mutta koittakaa ymmärtää pientä, viatonta ihmistä.
Onko joillaki naisilla persereijän tykönäki karvoja? Voiko niitä poistaa mitenkään? Häirihteekö ne yleensä poikia?
Ja jos sanoo että: "tuutko pesemään mun selän?" Niin tarkottaako se kirjaimellisesti että mennään pesemään toisen selkä..vai onko siinä jotain taka-ajatuksia?
Mä olen todella kiitollinen, jos joku viittis vastata näihin noloihin kysymyksiin..
61336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo olet oikeassa, toi on todella nolo kysymys!
Koitappa vähän miettiä itsekkin että miten karvoja voisi poistaa.

Äänestä

Joo, no heh luulisin sen olevan iha normaalia, kun mullakin on karvoja persreiän ympärillä.. ja kai pojillakin on, tai ainakin luulisin, et on, eli ihan normaalia on joo..

No kai se on vaan, että "tuukko peseen mun selän" niin se voi tarkottaa, että tulee vaan peseen selän, tai sitten siinä voi olla jotain taka-ajatuksia, jos on oikein kuumalla päällä..

Hmm.. noo siitä en tiiä, häiritseekö ne poikia, mut tuskinpa, koska jos niilläkin on karvoja siellä.. ja en oo kyllä ikinä yrittäny poistaa niitä, kun oon vaan "hyväksyny" ne sillain, et ne on ihan normaaleja. Ja se varmaan sattuis aika paljon, jos niitä alkais poistaa..

Äänestä

Luonnolisuus on ainakin minun mielestä kaunista. Karvat kuuluvat ihmiselle luonnostaan!

Äänestä

Joillakin on taka-ajatuksia joillakin ei ole kaikki on ihan kyseisestä tyypistä riippuvia ominaisuuksia!

Äänestä
  • pillun ja persereiän ympärillä tuuhea musta karvoitus on ihanaa... Sellasta persereikää on ihana nuolla... :)NAM...
    Älkää teinit ajako karvoja... :)

    Äänestä

  • Jannex kirjoitti:

    pillun ja persereiän ympärillä tuuhea musta karvoitus on ihanaa... Sellasta persereikää on ihana nuolla... :)NAM...
    Älkää teinit ajako karvoja... :)

    nuolemalla voi saada mm kihomatoja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omituinen otus 13 kirjoitti:

Tää on ehkä vähä noloa.. mutta koittakaa ymmärtää pientä, viatonta ihmistä.
Onko joillaki naisilla persereijän tykönäki karvoja? Voiko niitä poistaa mitenkään? Häirihteekö ne yleensä poikia?
Ja jos sanoo että: "tuutko pesemään mun selän?" Niin tarkottaako se kirjaimellisesti että mennään pesemään toisen selkä..vai onko siinä jotain taka-ajatuksia?
Mä olen todella kiitollinen, jos joku viittis vastata näihin noloihin kysymyksiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu