Hei! Olen menossa ensimmäistä kertaa leustuun, onko suosituksia katselupaikoista?
Kiitos jos joku jaksaa vastailla!
Leustu katselupaikat?
4
113
Vastaukset
- Anonyymi
Nykysin kaikki hyvät paikat on nauhoitettu pois niin olet jokatapauksessa ihmismuurin takana etkä näe mitään. Äänen kuulet.
- Anonyymi
Karsinat on nauhoitettu ja taimikot on kielletty. Muutoin maastossa, hieman kauempana, valinnanvapaus on edelleen olemassa.
Pätkän alkuun ensimmäisen risteyksen kohdalle. Siihen on helppo tulla ja parkkialue pellolla. Risteyksestä 200 metrii eteenpäin on hyvä kiristyvä vasen.
- Anonyymi
En tiedä leustusta mutta ei.risteyksissä ole mitään katsottavaa kun autot melkein pysähtyy.. Itse tykkään katsoa kovaa ajettavien mutkien kohdalla tai hyppyri mutka yhdistelmien kohdalla..
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022196- 1041634
- 821318
- 1211283
- 1171236
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘591059Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis601034- 511007
- 36942
- 33814