Kyssäri teille yksinmatkaavat; haetteko jännitystä, vaiko seksisuhteita erimaalaisisyta miehistä?
Miten sitten suu pannaan jos ulkomaalainen mies ei huolikkaan sinua seksin jälkeen vakavampaan suhteeseen?
Olet miehille se helppo ja halpa "hotellihelpotus"?
Jokunen "lyhyenläntä" kuvitteli tuolla eräässä matkakertomuksesaan saaneensa isonkin kalan, mutta mies vaan painoi panojen jälkeen kaasua etiäpäin.
Voiko nelikymppiset naiset käyttäytyä teiniikäisten lailla?
Huonoa mainosta Suomen rotunaisille.
Soolomatkaavat naiset
Anonyymi
2
362
Vastaukset
- Anonyymi
Ottaisin mielelläni Suomesta miehen mukaani, mutta kun kaikki miehet on joka varattuja, työnarkomaaneja tai eivät huolehdi omasta hygieniastaan tai ovat heti muuttamassa sotkemaan minun asuntoani. Ei kaipaa sikaa nurkkiini, mutta kiva turvallinen ja puhdas matkaseura kelpaisi.
- Anonyymi
Soolomatkaileilen yksin koska monille ystävilleni ei loma-aikani sovi. Matkailen ihan normi lomailun kannalta. Nukun pitkään, jokkus vuokraan fillarin, tutustun ympäristöön. Istun kahviloissa ja jos jonkun ihmisen kanssa sattuu natsaamaan, yksin kun ollaan, niin mikäs ei.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653