Eikö huhtikuussa ole suoria lentoja teneriffalle?

Finnair lentää suoria lentoja teneriffalle maaliskuun loppuun saakka. Näyttää siltä, että näin on myös Norwegian kohdalla. Mistä suorat lennot pääsiäiseksi (10.4.-17.4.2020)? Help!
Majoitus on kunnossa, vain lennot puuttuu...
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei edes kannata mennä sateiselle Teneriffalle, sillä Ingles on saarista ykkönen ja monipuolisin.

1Äänestä

No, eipäs tänne tarvitse enää kirjoitella kun asiallinen vastaus poistettiin. Kiitos vaan ylläpidolle.
Kello on nyt 19.06 ja poisto tapahtuu?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Finnair lentää suoria lentoja teneriffalle maaliskuun loppuun saakka. Näyttää siltä, että näin on myös Norwegian kohdalla. Mistä suorat lennot pääsiäiseksi (10.4.-17.4.2020)? Help!
Majoitus on kunnossa, vain lennot puuttuu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu