PkM GREEN

sinne Saffron Cityyn pääsee? Kun yrittää mennä niin ne ei päästä ohi.

Ja mistä saa lisää HM:ä, mulla on vasta CUT. Esim. mistä surfin saa?
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinne pääsee kun meet eka ostaa lemonaden celadon cityn martin yläkerroksesta limuautomaatista ja anna
se vartijalle näin pääsee safron cityyn.
lemonade maksaa muistaakseni 350.
surffin saa safari zonelta.(myöhemmin)
Mutta ihmettelen misi sulla ei oo flashii?
sen saa viridian citun diglett cavesta. mee sinne caven päähän ja sielt ulos sielä on yhes talos professori joka antaa sulle flashin jos sul on tarpeeksi pokemoneja. No auttoiko?

Äänestä
  • Auttoi tosiaan, olen joo ennenkin käyny siel talos jos on se professori joka antaa sen flashin, mutten sillon saanut sitä.

    Äänestä

  • kiitti kirjoitti:

    Auttoi tosiaan, olen joo ennenkin käyny siel talos jos on se professori joka antaa sen flashin, mutten sillon saanut sitä.

    No hyvä kun auttoi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinka... kirjoitti:

sinne Saffron Cityyn pääsee? Kun yrittää mennä niin ne ei päästä ohi.

Ja mistä saa lisää HM:ä, mulla on vasta CUT. Esim. mistä surfin saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu