ASAP Rockyn tapaus

Anonyymi

Kuinka mmoni seurannut kuinka koko USA: hallinto menee sekaisin kun räppäri on putkassa Tukholmassa?

4

83

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Är han skyldig skall han dömas ! Sveriges rättsväsende skall inte buga sig varken åt väst eller öst !

    • Anonyymi

      Hallinto ei ole sekaisin tai edes Donald Trump, paremminkin media joka trollaa Trumpista on ilosta sekaisin koska eivät edes yritä ymmärtää mistä on oikeasti kyse. Kyse ei ole siitä ettei Hallinto ja Trump tietäisi että kuinka oikeusjärjestelmä toimii, tietävät mutta vaalit on ihan nurkan takana.

      Musta äänestäjä kansa on vahva ryhmä ja tuki voi olla merkittävää ja ainakaan sitä ei nyt mennä pilaamaan. Nämä naiset joiden kanssa Trump on sana sodassa on tästä rasismista ja mustista äänestäjistä riippumaton asia. Itse asiassa jos olette seuranneet niin voisin lyödä vetoa että näiden edustajien peli meni metsään ja musta äänestäjä ei heitä enää äänestä.

      Mutta Trump ei häviä mitään soittamalla Ruotsin pääministerille ja hän voi sanoa minä olen samaa mieltä ja yritin mutta rasistiset ruotsalaiset ovat toista mieltä. Tietäen hyvin että soitolla oli se hyvä puoli että nyt suomenkin media näyttää vihaavan amerikkalaisia mustia räppi poikia. Siihen se lopulta kääntyy kuitenkin tumma värisen ihmisten kulmilla. Tämä kaikki idiootti meuhkaaminen kääntyy jälleen kerran Trumpin voitoksi, ihmetellä täytyy niiden ihmisten erittäin huonoa strategista osaamista jotka Trumpin haluavat kaataa.

      Lopulta voi sanoa että jos venäjä haluaa vaikuttaa niin se ei voi olla kovin vaikeata, kun seuraa sitä median ja politiikkojen strategista ja ulottuvuus taitoa nähdä seuraavalle sivulle. Se on lyhyempi kuin ruotsalaisten sota saavutukset sitten kaarle12.

    • Anonyymi

      ASAP (,As Soon As Possible) ei ole sekoittanut mitaan, tama case on loppu.

    • Anonyymi

      Ei niiku lainkaan kiinnosta kui musta rokkari kättelee.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      54
      2409
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      28
      1759
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      70
      1434
    4. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      238
      1320
    5. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      119
      1154
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      13
      990
    7. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      11
      963
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      948
    9. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      933
    10. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      59
      856
    Aihe