Olkaahan varovaisia, ettette anna mitään henk.koht. tietoja tai jätä pankkikorttia yms. Erään Mehmet nimisen henkilön näkyville. Hän myy tatuointeja ja huijaa rahaa asiakkailta, saanut potkut mm. Osloveinkistä ja parista muusta tatuointiliikkeestä Alanyassa ja nyt otettu töihin kleopatrainkiin ja sama meno jatkuu siellä.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Miksi ihmeessä joku menee Turkkiin lomalle???
Tai mistään muustakaan syystä?- Anonyymi
Sexin tähden .
Turkki kuuluu sexi-lomakohteisiin .
Muut syyt ovat pelkkää sievistelyä sukulaisille koti.Suomessa.
- Anonyymi
No kun katsoo kleopatrainkin Alanyan työntekijöitä, niin siellä kaikki ne töissä, jotka ei enää saa töitä edes baarikadulta. Alanyassa hyviä tatuointipaikkoja, ei kannata ostaa näiltä jotka vonkaa ihmisiä hotellien uima-altailta yms. Oma kokemus kyseisestä firmasta huono juurikin ammattitaidottomien tatuointimyyjien takia.
- Anonyymi
Nyt tajuan, missä nämä runsaasti ylipainoiset suominaiset mauttomat tatuointinsa ovat ottaneet.
- Anonyymi
Joo tää Mehmet tunnettu tapaus. Huijaa rahaa naisilta ja jonku tanskattaren kanssa naimisissa, vain siksi että saa Schengen viisumin ja pääsee sukulaisten luo Ruotsiin ja sinne töihin. Siellä myös muutama muu heila 😂 kuka näitä miehiä oikeasti ottaa tosissaan?
- Anonyymi
Siis jos kyse tästä entisestä baarikadun Escobarin työntekijästä, niin otan osaa tanskattaren puolesta :) Kyseinen herra kiero kuin korkkiruuvi. Ihme että joku vielä palkkaa hänet töihin Alanyaan, kun maine mennyt ja ihan syystä. Älkää nyt tytöt häntä Eurooppaan tuoko....
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402566
- 521016
- 66911
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53827Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227773T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin10684Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️60654- 49624
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81607- 65603