APUVA!!! Mun marsulla on joku hätänä!! Se köhii tai jotain? Se ei oo aivastelua. Voisko olla hikka tai sit sitä kutittaa kurkkua tms?? Se on ihan pirtsakka, eikä suus oo mitään tukkeena. Syö ihan hyvin, annoin äskön paljon salaattia tarkistaakseni ruokahalun. Tätä on nyt jatkunu vajaat 10 min. aina pienen hetken välein. VOISKO SE OLLA HIKKA????? Kiitos vastauksista!!!!!
HÄTÄ!!!!!!
anonymous
4430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
no voihan se tietysti olla hikka tai sit sillä on yskä tai jotain. En varsinaisesti ole marsu tuntia koska ei ole omaa ku on vaa gerppui no juokose hyvin? sillä saattaa olla myös karvoja suussa. On vaikea tästä sanoa ku ei ole itse kuulemassa :)
Toivottavasti oli näin:). Otin tytön hetkeksi syliin ja hieroin sen masua, sen jälkeen ei ole yskinyt/hikkaillut (??). Juo ja syö ihan hyvin, eikä ole eristäytynyt kavereistaan. Toivottavasti oli väärä pelon aihe! :D
Jotain pientä häiriötä, mutta semmoista sattuu :D
Jos mitään ei kuitenkaan enää ole niin ei ole syytä huoleen!
Poikani aina välillä hotkii vettä ja siitä olen huomannut että sillä menee väärään kurkkuun vesi.
Sitän muruni yskäsee muutamia kertoja ja se on sillä ohi!!