From: [email protected]
To: latvahaasteinen@hörhöily
Subject: Nimimerkkivarkautesi saavat jo riittää
Et ole nimimerkki Kantin Jukka, vaan plagiaattori. Anonyymin pitkän pateettisen vuodatuksen kanssa en ole "yhtä mieltä" missään kohdassa ja iltapäiväroskalinkkejä en availe.
Olen palstan siivouspäivä!
6
137
Vastaukset
- Anonyymi
Mites sulta voi tilata noita siivouspalvelu ja?
- Anonyymi
Mitä roskalinkkiä tarkoitat? Et osaa edes plagioida kunnolla.
-- muutama metri kaakkoon --- Anonyymi
Oletko Jukan Frendi ja asutte Inkeroisissa.
Jukalla ja sulla roskalinkkejä ja roskapostauksia riittää.
Ootte palstan pahimmat roskapostaajat.
--muutama metri sun yläpuolella - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko Jukan Frendi ja asutte Inkeroisissa.
Jukalla ja sulla roskalinkkejä ja roskapostauksia riittää.
Ootte palstan pahimmat roskapostaajat.
--muutama metri sun yläpuolellaEn ole hendeen, lehtori, TL, VV enkä eläkkeellä oleva rovasti. Enkä ole palstan siivouspäivä, mitä se sitten tarkoittaakin tuossa otsikossa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole hendeen, lehtori, TL, VV enkä eläkkeellä oleva rovasti. Enkä ole palstan siivouspäivä, mitä se sitten tarkoittaakin tuossa otsikossa.
Buahahahaa! Elä naurata minnuu! HOHOHOHOHO
-- Muutama metri kaakkoon --
- Anonyymi
No, ystäväni Kantin Jukka, miksi olet niin vihainen?
Tule luokseni lomalle rauhoittumaan tänne Ghaanaan.
Tanssitaan ja lauletaan nuotion ympärillä.
Jean-Bedel Bokassa
Agbogbloshie, Accra
GHANA
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1505148Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv832742Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?861735Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49956
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23828