Naisystäväni on on nuori exhibitionisti. Jos menemme yhdessä Keltaisen Ruusun katselualueelle pariskuntana, niin saako siellä ystävättäreni liikkua täysin alastomana? Saammeko harrastaa keskenämme seksiä muiden nähden? Millaiset säännöt siellä ylipäätään on eli mikä on sallittua ja mikä ei? Toivoisin asiallisia vastauksia.
Keltaisen Ruusun katselualueen "säännöt"
4
109
Vastaukset
Saa liikkua täysin alasti, saa harrastaa seksiä, saa ehdotella ja vietellä paikalla olevia ihmisiä yms.
Ei saa pakottaa ketään mukaan leikkeihin, ei saa sotkea paikkoja, ei saa rahastaa eikä tupakoida (paitsi erillisessä tupakkahuoneessa).
Pitää toki varautua siihen, että alastomuus tulkitaan helposti "itsensä tarjoamiseksi" ja halukkaita leikkiin tunkeutujia on riesaksi asti.- Anonyymi
Ahaa, että tällainen paikkako olisi noinkin lähellä? Vaimon kanssa parilla Saksan matkalla olemme käyneet sikäläisissä swinger-paikoissa, ihan vaan turisteina ja uteliaisuuttamme. Heitettiin kuteet pois niin kuin muutkin ja kierreltiin, katseltiin, viattomasti aivan. Toisella kerralla ehdotin vaimolle, että naitaisiin mekin, kokeiltaisiin miltä se tuntuu muiden nähden. Vaimo ei omien sanojensa mukaan osannut rentoutua. Mutta hotellissa sitten.
- Anonyymi
Kiitos asiallisista kommenteista. Täytyypä vierailla paikassa jossakin välissä. Onko viikon eri iltoina siellä erilaista porukkaa liikkeellä? Tarkoitan että onko siellä esim. viikonloppuisin enemmän päihtyneitä tms. örveltäjiä, onko sinne vakiintunut joitain iltoja jolloin esim. homomiehet ovat enemmistönä? Jotain muuta huomioitavaa? Tarkoitus on nauttia eivätkä känniääliöt oikein istu siihen kuvioon.
-Aloittaja Homomiehet ovat enemmistönä kaikkina iltoina, mutta aina joukossa on myös bi- ja heteromiehiä. Omien kokemuksieni mukaan perjantaina ja lauantaina kirjo on monipuolisempi. Joskin silloin on myös enemmän viinan rohkaisemia "satunnaisia" vierailijoita, joista joskus saataa olla häiriötäkin. Mutta olisi todella ihana sattua kanssanne samaan aikaan huudeille.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia?
Kertokaas omia mielipiteitä eutanasiaan liittyen. Onko mielestäsi oikein vai väärin ja miksi?1912471Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä711222Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1775132Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa353760Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1963574Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss523208Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1092924Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky132538Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie552195Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy191995