Kyllä varsi-imurit ovat surkeita. Koitin imuroida sillä lattioita ja mattoja niin ei vetänyt paljon mitään. Sitten, kun otin tavallisen imurin niin kyllä roskat lähti.
Varsi-imurit
11
4596
Vastaukset
- Anonyymi
Hei! Minkälaisella varsi-imurilla imuroit?
- Anonyymi
Imuri on Electrolux - ja huono.
- Anonyymi
Minulla oli electroluxin varsi-imuri. Akku kesti vuoden jonka jälkeen meni huonoksi. Nykyään on dyson v7 motorhead varsi-imuri ja toimii todella hyvin, ei oo huono. Suosittelen ostamaan dyson varsi-imurin.
- Anonyymi
Minkä hintainen dyson on, joka Teillä on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkä hintainen dyson on, joka Teillä on?
Makso verkkokaupassa 299€
- Anonyymi
Aika kallis varsi-imuri.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika kallis varsi-imuri.
No joo, mutta se on sen arvonen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No joo, mutta se on sen arvonen
Koitin saada LIDL akkuimuriin akku, ei meinaa onnistua millään. Imuri on SilverCrest. Varmistakaa imuria ostaessanne varaosien saatavuus.
- Anonyymi
Varsi-imuri Readyy "y Lithium:
Jo varhain turbovaihde pysähteli, aluksi 10 sekuntia käytyään, nykyisin jo alle viiden sekunnin kuluttua.
Sen saa uudelleen toimimaan, kun on yhdistänyt sen sähköverkkoon vaikka vain sekunniksi. Se toimii, mutta vain sen alle viisi sekuntia.
Pitääkö akku uusia vai onko muita keinoja? Uusi akku maksaisi lähes 50 euroa, yli kolmanneksen laitteen alkuperäisestä hinnasta. - Anonyymi
Tämä on kyllä todella tehokas laite, kulkee matkailuautossa mukana ja kotona akkua piisaa hyvin 125 neliöisen asunnon imurointiin.
Vertailtiin ystävän tykönä tätä laitetta 499e maksavaan electroluxiin, ja samaan lopputulokseen päästiin, mutta minäpäs säästinkin yli 300 euroa hankintahinnassa.
https://eutuonti.fi/collections/imurit/products/ilife-h70-varsi-imuri-1-2l-sailiolla-akkukayttoinen - Anonyymi
Ostettiin Dysonin varsi-imuri https://siivousvinkki.fi/varsi-imurien-vertailu/ tuon vertailun perusteella kuukausi sitte, ollu ihan paras hankinta!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1462785Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3632012- 401747
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii351658Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua281370Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941213- 541173
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul328945Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles110938Annan meille mahdollisuuden
Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil53782