Seksuaalinen kissa

pelottaa

En uskalla enää pitää kollikissaani hyvänä, koska se paljastaa elimensä ja alkaa nuolla sitä. yököttää.

8

1555

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Joo tota se pesee itseään ja se on ällöttävää katsoa mutta jos se rupiaa ruikkailemaan niin sun kannattais leikata se =)

    • ---

      Ainoastaan ihmiset harrastavat seksiä.

      Kuulema jos kolli on tietyssä asennossa, se asento saa sen elimen tulemaan paremmin esille karvojen seasta. Ei se ole mikään seisokki, se on vaan sen asennon takia näkyvillä. Ja jos se on, se muistaessaan PESEE sen.

      Vrt. jos ihmismies kiskoo housut jalastaan niin onhan ne elimet siinä näkyvillä. Mutta ei se sitä tarkoita että mies välttämättä on seksiä harrastamassa. Hänhän voi olla alasti vaikkapa saunassa...!

      Se on noilla turkkieläimillä tietysti niin että harvemmin ne värkit näkyy.

      • Tiinu

        "Ainoastaan ihmiset harrastavat seksiä."

        Mites ne muut eläimet sitten lisääntyvät?


      • ---
        Tiinu kirjoitti:

        "Ainoastaan ihmiset harrastavat seksiä."

        Mites ne muut eläimet sitten lisääntyvät?

        Eläimet siis. Ihmisnainen voi saada seksistä orgasmin, mutta tietääkseni minkään lajin eläinnaaras ei saa orgasmia.

        Kutsuisitko seksiksi muutaman sekunnin tapahtumaa jossa uros survaisee elimensä narttuun? Entä kutsuisitko seksiksi eli nautinnoksi kerran tai muutaman kerran vuodessa tulevaa PAKOTTAVAA tarvetta paritella?

        Kaiken kukkuraksi kissauroksella on siittimessään väkäsiä, ja kun se vetää elimensä pois, se raapaisee naaraan vaginaa ja aiheuttaa kovaa kipua. Tämä raapaisu kuitenkin laukaisee munasolun irtoamisen.

        Simpansseilla kuitenkin ON seksiä. Kääpiösimpanssit parittelevat, homoilevat ja lesboilevat huvikseen aina ennen ruokailua. Seksi = huvitus. Parittelu = pakkotoiminto.


      • Anonyymi
        Tiinu kirjoitti:

        "Ainoastaan ihmiset harrastavat seksiä."

        Mites ne muut eläimet sitten lisääntyvät?

        totta


    • Anonyymi

      Miten kissa seksaa?

    • Anonyymi

      Eläinten käyttäytymisessä ei ole mitään yököttävää. Vaan ihmisen mielikuvitus on likainen. Se osoittaa näin toimien tavallaan kiintymystä isosti sinuun, ja anna kissan pestä itseään.
      Se ei ole sinänsä seksuaalisesti kiinnostunut sinusta. Vaan ilo läheisyydessä stäsi menee vain yli.

    • Anonyymi

      Moro

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      173
      10188
    2. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      73
      5139
    3. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      149
      4862
    4. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      23
      4142
    5. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      43
      3872
    6. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      36
      3743
    7. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      38
      3598
    8. Miten hyvin tunnet kaivattusi?

      Mikä hänessä kiehtoo? Asiallisia vastauksia kiitos. 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      48
      3273
    9. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      44
      3199
    10. Oletko joutunut kestämään

      Mitä olet eniten joutunut kestämään?
      Ikävä
      49
      2814
    Aihe