Mietin taas Häntä

Anonyymi

Nukkuukohan nyt hyvin, voikohan hyvin, missähän hän on....En tiedä paranenko koskaan ongelmistani, mutta toivottavasti hänellä olisi mahdollisimman hyvä olla.

20

94

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ketä mietit? Mietin myös onko hänellä kaikki hyvin, kaksoisliekilläni siis.

      • Anonyymi

        Yhtä miestä, jolle menetin sydämeni.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yhtä miestä, jolle menetin sydämeni.

        Kirjainta?


      • Anonyymi

        M on hänen nimensä alkukirjain.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        M on hänen nimensä alkukirjain.

        En ole hän siis. :/ öitä silti ja onnea etsintöihin.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Yhtä miestä, jolle menetin sydämeni.

        Oletko koskaan jutellut tämän m-miehen kanssa?
        Olen menettänyt sydämeni naiselle, jonka nimeä en tiedä emmekä ole keskustelleet.
        T: M-mies.


      • Anonyymi

        Olen jutellut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olen jutellut.

        Milloin viimeksi?


    • Anonyymi

      No tapan itseni aikanaan, mutta siitähän on ihan turha mitään draamaa vääntää.

      Ei liity meihin mitenkään.

      • Anonyymi

        Ethän tee sitä, kuka ikinä oletkin!Aina on toivoa. Ja jos olet minun hän, niin toivoisin, että ottaisit yhteyttä ja kertoisit myös, jos noin paha olla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ethän tee sitä, kuka ikinä oletkin!Aina on toivoa. Ja jos olet minun hän, niin toivoisin, että ottaisit yhteyttä ja kertoisit myös, jos noin paha olla.

        Ei noin tehdä. Jos ihminen haluaa tappaa itsensä niin hän sitten tappaa itsensä. Tuo on sairasta mitä sinä kommentoit... olet kuin ne ihmiset jotka ilmiselvän itsemurhayrityksen kohdatessaan menevät sen ihmisen luokse ja elvyttävät sen takaisin elämään vaikka kyseisellä ihmisellä olisi koko kroppa halvaantunut itsemurhayrityksen tiimoilta. SAIRASTA SANON MINÄ! Jos ihminen haluaa tappaa itsensä niin antaa ihmisen tappaa itsensä.


    • Anonyymi

      Minäkin mietin Häntä, ja ikävöin. Sen hän varmaan tietääkin.
      nimim. vain minä <3<3<3

      • Anonyymi

        Mistä sinun hän tietää?


      • Anonyymi

        On monia Hän-ihmisiä, sekä miehiä, naisia, setiä, tätejä, tyttöjä, poikia, mummoja, vaareja. Palstalla.

        Monet ikävöivät Hän-Miestä, toiset Hän-Naista, hännällistä tai ilmankin.

        Jollain on ikävä häntä, kuten Pekka Töpöhännällä, siitä tulee ikävä olo.... ikävään voi olla monia syitä. Ikävä Häntä vain yksi esimerkki.


      • Anonyymi

        MOT = Mikä oli todistettava.


    • Anonyymi

      Kaikki on toivotonta ilman pelastajaa. Jokainen tilanne, jokainen elämä, ne huutavat:"apua". Jotkut näkevät tämän toivottomuuden ja toisilla on valheellista toivoa, joka murenee sitten lopulta. Jeesus puuttuu. Elokuvien ja kirjojen sankarit osoittavat tätä kaipuuta ihmisissä. Pelastajan kaipuuta. Epätoivo on itselleni historiaa.

      • Anonyymi

        Jos idolia kaipaat, jotain suurempaa kuin sinä niin mitä hänen pitäisi sinulle sitten tehdä?
        Ja sitä paitsi he ovat täällä jo.
        Iltapäivälehdet eivät vaan ole vielä kiinnostuneet mutta tuhlaappa hetki aikaasi ja käy katsomassa osoitteesta "Mikä on luxonia" ja sieltä "Heinäkuun viljaympyräpäivitys".
        Googlattuasi voit googlettaa "Crop circle" ja odotan mielenkiinnolla mielipiteitäsi.


    • Anonyymi

      Minäkin kaipaan erästä ihanaa tyttöä aitoon kirkareila olin siellä serkun ja sen nuoremman lapsenkansa. Voi jos hän tulis aitoon laiva reissulle nähtäis ja jos päästäisi juhtelee kahden kesken ja kiitos ihana sanoit minua kuulin. T:matti 09al

    • Anonyymi

      Mietin minäkin välillä miten toinen jaksaa ja voi, toivon että hän itse ymmärtäisi. En voi toista muuttaa enkä halua.

    • Anonyymi

      Miksi mietit jotain häntää? Minkä häntää mietit? Suden? Leijonan? Koiran? Kissan? Virtahevon?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      131
      3109
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      40
      2961
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      105
      1351
    4. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      137
      1071
    5. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1057
    6. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1047
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      60
      977
    8. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

      Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
      Kaste
      373
      959
    9. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      41
      777
    10. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      763
    Aihe