metal gear 2

vai en oo mikää erityine ps2 fani mut pakko sanoo et tää kyseine peli on huippu nimittäin METAL GEAR 2
3304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kateellisena kuuntelen 2-osasta kehuja..en oo nähnyt/omistan vain pleikkari ykkösen..mahtaneeko tulla kakkos-osa pc:lle? on kyllä ihan paras game jo toi ykkösosakin...mitä uutta tarjoaa 2:nen??

Äänestä

Kyseinen peli on Metal Gear Solid 2, eikä Metal Gear 2, sillä se on jo tullut. Koko nimi on Metal Gear 2: Solid Snake ja kyseinen peli on todellinen harvinaisuus.

Solid 2 on ehdotonta eliittiä ja loistava jalokivi Konamin jo ennestään laajaan hyvien pelien listaan.

Äänestä
  • Sinä, joka jälleen halusit, noinkin vähäpätöistä asiaa korjaamalla osoittaa paremmuutesi ja tietosi määrän, voisit olla ihan hiljaa...
    Pelin nimi on Metal gear solid 2: sons of liberty...
    Vitun leija...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tero83 kirjoitti:

vai en oo mikää erityine ps2 fani mut pakko sanoo et tää kyseine peli on huippu nimittäin METAL GEAR 2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu