hei,latasin sims1 peliin jonkun zip9.0 asennuksen että saisin sen kautta sitten ladata tavaroita yms... nyt kun yritän aloittaa sims peliä niin siihen tulee se zip9.0 juttu ja siinä lukee jotain et setup,close ja info jos painan esim close se koko peli ei avaudu! olen yrittänyt poistaa sitä mutta ei onnistu mikä avuksi??!!
Help!
TyTTöNen
3179
0Äänestä
Vastaukset 3
Vanhimmat
siis se on winzip 9.0 tai joku tollanen.
Mun tietääkseni et pysty asentamaan minkäänlaista winzip-ohjelmaa The Sims peliin. Mutta jos onnistuit niin johan olet lirissä... Mullakin on winzip-ohjelma enkä sitä minnekään peliin asentanut, ihan vaan tallensin omaan kansioon ja sitten asensin. Mitäköhän sinä olet mennyt tekemään?
en asentanut sitä peliin kai... se on vaan tuossa koneella ja sit kun yritän alottaa peliä se ei avaudu vaan siihen tulee se winzip ohjelma juttu :o