hei!
mun mielestä suu***** ei oo yhtään kivaa. ällöä nuolla pojan sukupuolielimiä ja ällöä, että poikaystäväni joutuisi nuolemaan minun alapäätäni.
mun mielestä suu***** ei oo yhtään kivaa. ällöä nuolla pojan sukupuolielimiä ja ällöä, että poikaystäväni joutuisi nuolemaan minun alapäätäni.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Voihan se olla ällöä mutta helvetin hauskaa silti. ;9
Kun pääset esiteinivaiheesta ohi, niin mieli saattaa jopa muuttua.. Ehkei vielä kannata miettiä näitä asioita.
ne nuolemiset ja imemiset on aikuisten juttuja :) ei lapset voi siitä nauttia...
nii eli otsikko kertoo jo kaiken.kaikki on asioista eri mieltä.jotkut nauttii siitä että heitä nuollaan,jotkut taas inhoavat.kysyn nyt tässä ikääsi.jos et ole vielä niin vanha että olisit valmis edes harrastamaan seksiä.nii kannattaa odottaa muuta vuosi,luulen että mielipiteesi voi muuttua.
kunhan nyt kasvat sen verran että kehtaat ? kirjoittaa suuseksi niin.......
Niin, mielipiteitähän on monenlaisia...itse olen aina henkilökohtaisesti tykännyt suuseksistä, niin antamisesta kuin ottamisesta. Tiedän kuitenkin monta jotka eivät pidä siitä ollenkaan...eivätkä he siis enää ole teinejä, joten ei se mielipide aina suuseksistä muutu ajanmyötä. Jotkut tykkää ja toiset ei.
Girlielle sanon vaan että oletkohan ihan vielä valmis harrastamaan yleensäkään seksiä...tekstistäsi saa sen kuvan että olet aika nuori vielä. Odottele rauhassa ja kasva muutama vuosi. Ja tietenkään sinun ei ole pakko suuseksiä harrastaa, ei kukaan voi pakottaa...jos seksiä on pakko harrastaa niin tehkää niitä asioita joista molemmat tykkää.
Kun saat vähän ikää ja kokemusta kanssa tiedät, että se voi olla helvetin hauskaa hommaa.
Ei siinä mitään, jos kummankin värkit on puhtaat.
ai suu karkit on ällöttäviä?
kyllä mun tyttöystävä antaa mulle joka päivä suuhun karkkeja. =)
niin.. ja yöllä.. se antaa karvaista karkkia.. jota nuoleskelen.. mmh.. uh uh ah .
jaa siis suuSEKSI ei ole kivaa?
jokaisella on oikeus mielipiteeseen, ei se minustakaan kovin kiehtovaa ole. ihan ok..
onneksi sitä ei ole pakko tehdä..