Salaliittohanke

Maailman laajuinen salaliittohanke on rakenteilla. Sen on määrä olla valmis ensi vuosikymmenellä. Se on Lutherinkin ennustama Saksin linge. Se aiheuttaa maailman sodan ensi vuosikymmenellä . Se on suuryritysten ja pankkien vetämä hanke, sitä kutsutaan uudeksi maailman järjestykseksi.

Sen taustalla rakennetaan Pedon Valtakuntaa, siitä mainitaan Kuningasten Kirjassa ja Ilmestyskirjassa.

On saatu tietoja muun muassa Saksan tiedustelupalvelusta. Suomi pitäisi jättää kokonaan sen ulkopuolelle. Herätys Suomen päättäjät, poliisi ja puolustusvoimat!!!!!!!!!!

Se on vaikeaa aikaa uskovaisille

0

425

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

        Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
        Kajaani
        36
        1246
      2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

        Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
        Haapavesi
        58
        1025
      3. Mies sun käytös satutti...

        Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
        Ikävä
        63
        943
      4. Sukunimesi eka kirjain?

        🤗
        Ikävä
        56
        904
      5. Mies tykkään edelleen sinusta

        Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
        Ikävä
        51
        771
      6. 65
        758
      7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

        Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
        Ikävä
        81
        706
      8. Tönölän hukkaputki

        Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
        Kuhmo
        38
        688
      9. Kerro vain.

        Lipsauta johtolanka...
        Ikävä
        82
        682
      10. Ei mitään käytöstä

        Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
        Ähtäri
        30
        625
      Aihe