Olin menossa Silja Serenadilla ruotsiin tapaamaan lapsiani. Olen jo lähes 55-vuotias, mutta kummasti vielä hyrrää mielessä kaikennäköiset seikkailut.
Hytissä ensi täyteen iltakuntoon. Sitten nauttimaan upeasta buffeepöydästä. Pientä lepoa ja sen jälkeen tanssiravintolaan. Illan orkesterina oli joku ulkomaalainen, aika suuri orkka. Soittivat todella hyvin laidasta laitaan.
Jäin seisomaan ylätasanteen baarin seuraamaan tilannetta ja kohta tulikin muutamia kavereita vuoron perään hakemaan tanssiin.
Ilmeni, että miehet, minua huomattavsti nuoremmat olivat konferenssiristeilyllä ja nyt nauttimassa illasta.
Tanssin vuoron perään nyt kolmeksi tiivistyneet porukan kanssa ja kun orkesteri lähti tauolle, miehet pyysivät drinkille ja huilaamaan heidän hyttiinsä. Jo siinä vaiheessa olin hiukan kostunut parin tiukan tanssin jälkeen, jolloin tunsin kehoani vasten kaverin kovan kalun.
Hytissä otin lonkeroa ja heti vieressäni istunut kaveri alkoi hivelemään minua, toinenkin tuli sohvalle viereeni. Joo Silja luokan hyteissä on parisänky ja sohva. Tunsin käsien viilettävän sukillani ylöspäin haarojani kohti.
Miehet olivat ihastuksissaan, kun huomasivat, että minulla olikin alla musta korsetti ja sukat, eikä tavanomaiset sukkahousut.
Ja hetkessä tunsin jo sormien kaivautuvan housun lahkeesta nyt jo täysin märkään pilluuni. Nostelin alapäätä ja pian yksi kavereista veti hitaasti pikkarini jalasta, hame ja pusero sai myös kyytiä. silloin huomasin, että se kolmas kaveri oli ottanut videokameran ja filmasi meitä koko ajan.
Nyt miehet nostivat minut vuoteelle. Toinen kavereista kävi selin ja veti minut päälleen ratsastamaan.Aloin villin nussimisen. Tunsin silloin sormien hyväilevän peppuani ja tunsin jotain märkää anuksellani, siinä samassa sormi painui reikääni. Kaiveli sitä hetken ja sitten aavistin mitä tuleman piti. Allaoleva kaveri jäykistyi hetkeksi ja sitten he aloittivat nussimisen samaan tahtiin. Olin kyllä nähdyt sanvichin pornofilmissä, mutta en osannut kuvitellakaan miltä se tuntui.
Kolmas kaveri oli asettanut videon jalustalle, riisuuntunut ja tökki kyrpäänsä suuhuni etupäässä.
Minulla alkoi tutut sykäykset alapäässä ja pyöritin peppua rajusti naimisen tahdissa, samalla kun kehoni jäykistyi elämäni orgasmiin, tunsin sperman syöksyvän sekä vittuuni, että peräsuoleen, kuten myöskin suuhuni lähes yhtäaikaa.
Makasimme raukeana vuoteella ja aloimme kokoilemaan asujamme. Sitten purskahdimme iloiseen nauruun kaikki. Lupasin heille tulla tapaamaan heitä yhteiseen saunailtaan myöhemmin sinä syksynä yhden kaverin taloon. Hän asui yksin ja sen vuoksi sinne.
Sen teinkin ja olin heidän käsiteltävänään koko viikon lopun. Ensin katsoimme yhdessä videon kiihokkeeksi. Miehelleni kerroin, että oli tyttöjen viikonloppu naapurikaupungissa. Mutta se ei enää ollutkaan pikaseksiä, siis siitä ehkä jollekin toiselle palstalle myöhemmin.
Laivalla
saatua
0
11980
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13713034Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen823599Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,952874Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?351350Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2681338Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1441279Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121226Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S121147- 801031
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin184923