BS-player

Miksi BS-player ei toista jotain tiedostoja mitkä esim media player toistaa. BS-player on se uusin versio. oon kokeillu asentaa sen uudelleen mutta ei ole auttanut.
Onko jotain muuta soitinta millä saa tekstitykset näkymään?
6844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

että bsplayerin asetuksiasta että siellä on kaikki tiedostotyypit valittuna?

Asetuksiin pääset näin:
1.avaa bs player

2.klikkaa bs plaerin päällä hiiren oikeaa, valitse aukeevasta kohdasta kohta "valinnat" ja sieltä kohta "asetukset".

3.valitse vasemmalta kohta "tiedostotyypit" ja paina
sieltä kohtaa "valitse kaikki".

Äänestä

BS Player ei näytä DVD.n tekstejä, ZoomPlayer ei soita suoraan asemasta, WinMediaPlayerissä karmeet framit ympärillä, ArcadePlayer nykii ihan simona...
Eikö perk täältä mailmasta löydy koko ruudun täyttävää, nopeeta ja ilmaista soitto-ohjelmaa ?? Onko liikaa vaadittu !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lallu kirjoitti:

Miksi BS-player ei toista jotain tiedostoja mitkä esim media player toistaa. BS-player on se uusin versio. oon kokeillu asentaa sen uudelleen mutta ei ole auttanut.
Onko jotain muuta soitinta millä saa tekstitykset näkymään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu