Kihoittaako sukkahousujen kokeilu?

Anonyymi

Kiihoittako sua kokeilla sukkiksia ja liivejä salaa? Mulla mahtava stodis ohuissa nyloneissa! Tv-Jaana ;)

30

3830

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiihoittaa ihanasti, tulee pidettyä nyloneita aina kun on mahdollista. Kiihoittavaa ajella myös autolla vain sukkikset jalassa ja tiukka paita päällä.

      • Anonyymi

        Hei, kesälomalla tuli ajeltua legginsit jalassa. Legginseissä kalu oli kovana ja joku ohikulkija varmaan huomasi sen kun oli parkissa. Oletko kokeillut samaa? Tv-Jaana


      • Anonyymi

        Ihanaa ajella motarilla kalu esillä. Voi runkailla hitaasti nauttien. Kiihoittaa ajaa hitaasti bussin ohi ajatellen, et joku näkee seisovan kullini!


    • Anonyymi

      Steyupsukat on kiihottavat jalassa ja pitsi pikkarit on kiihottavaa runkata asut päällä parkkipaikalla kun joku katselee kun runkkaan on myös rintsikat ja sukkanauhat ihanan kiimainen olo tyttöily on mahtavaa

    • Anonyymi

      Tänään ajelua legginsit jalassa! Kiva virittäytyä iltaleikkeihin ;)

    • Anonyymi

      Uudet mustat stayupit nyt jalassa, valkoiset stringit kosteana etumuksesta! Näyttää kiihoittavalta ;) Tv-Jaana

    • Anonyymi

      Kiihoittaa todellakin, pidän jalassa kun puolison kanssa nussitaan. Korsettia tykkään pitää myös, puoliso todella märkänä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tänään nyloneissa kosteana! Uudet liivit odottaa kokeilua :9 Tv-Jaana

    • Anonyymi

      Todella kiihoittavaa käyttää ohuita sukkahousuja.

    • Ois kiva ku isolla "klitoriksella" varustettu "neitonen" viettelis mut

    • Anonyymi

      Etkö transu tiedä mikä on novelli?

      Kahden rivin smegmainen pervokommentti ei ole vielä novelli. Mene takaisin koulunpenkille.

    • Anonyymi

      Minustakin on ihana tyttöillä kun saa pukea kauniit naisten vaatteet päälle. Minäkin ajelen monesti tuolla valtatiellä (24 ja 9) täysin naiseksi pukeutuneena. Minulla on aina korsetti ja sukkanauhat joilla nailonsukat pysyy ylhäällä. Käytän mielelläni minihametta, joten sen alareuna nousee helposti liian ylös paljastaen seksikkäästi reittä. Vaikeinta on ollut opetella korkokengillä ajaminen, mutta en viitsi vaihtaa autoilua varten matalia kenkiä, koska korkkarit ovat mielestäni seksikkäitä. Vaikka yritän laittautua mahdollisimman hyvin naiseksi peruukkia ja meikkausta myöten, niin kyllä minut läheltä mieheksi tunnistaa. Se ei haittaa, sillä se tavallaan kiihottaa ja sen vuoksi pikkuhousut pullottavat koko ajan.

      • Anonyymi

        Olis mukavaa tavat ajelulla! Leila 49


    • Anonyymi

      Todella kiihoittaa, viikonloppuisin mukavaa oloa asuissa!

    • Anonyymi

      Huomenna vapaapäivä ja tiukat legginsit jalkaan. Kiva lähteä lenkille kun muna näkyy legginsien tiukoissa muodoissa! Tv-Jaana ;) tavataan lenkillä!

      • Anonyymi

        Vaimollani menee ainakin yhdet mustat sukkikset yövuorossa, miksiköhän ja kun kaivoin ne käytetyt sukkikset roskiksesta on niissä aina pillun kohdalla revitty reikä ja tahmaisetkin ne on siitäkohdin.
        Kauheeta sukkiksien tuhlausta on ja miksi aina se revitty reikä pimpin kohdalla ja joskus peppureijänkin kohdalla on?
        Osaako joku auttaa ja kertoa onko muilla ja tällästä sattunut ja vielä uskonnollisella naisella ja uskollisella, mikä syö sukkiksiin reijän yövuorossa?


      • Anonyymi

        Varmasti sormi on käynnyt, oma tai ?


    • Anonyymi

      oih. ihana fiilis kun exä nuoli sukkisten läpi. ja minä häntä, kiihottuminen pienestä nuolentasessiosta saattoi johtaa siihen että varsinaista yhdyntää ei edes ehditty tai tultiin nopiaa, huulet arkana, minä ennätysmärkänä ja se kalun jäykkyys oli jotain haikeaa muistettavaa. ihana kalikka liukkaiden sukkisten alla valmiina

    • Anonyymi

      Todella kiihoittaa. Näin vanhemmiten tullut lisää haluja tyttöillä toisen tyttöilijän kanssa.

    • Nyt juuri hotellihuoneessa vieraan naisen korsetti sukkanauhat ja minihame päällä... 16/4cm kulli seisoo tosi kovana ja ruiskii kohta minarille.

      • Anonyymi

        Olis mukavaa nädä nyt sut raukeana! CD-Jaana


    • Anonyymi

      Naisten alusasut todella kiihottavat minua. Nuorena poikana olin parina kesänä merillä messipoikana. Jouduin jakamaan hytin toisen ikäiseni pojan kanssa. Ihailimme paljon vanhempia merimiehiä kuunnellessamme heidän juttujaan. Seksi oli hyvinkin yleinen aihe. Hytissä myönsimme toisillemme eräänä iltana, että oltiin molemmat vielä naiskokemuksia vailla. Kovia olimme kumpikin olleet runkkailemaan jo 12-vuotiaasta alkaen. Parinkaljan jälkeen aloin utelemaan häneltä, että mikä häntä niinkuin eniten kiihotti. Hämmästyin, kun hän sanoi siskonsa alusujen olevan ihan sieltä ylimmästä päästä... Kerroin itsekin, että onhan ne tyttöjen nätit asut tosi kiihottavia ja siinä vaiheessa hän avasi oman punkkalaatikkonsa ja kaivoi sieltä takaa parit nyloniset pikkuhousut kysuen, että jos halusin nähdä ja koettaa? Vähän nielu karheana nyökksin ja hetkessä hänellä oli tummanpunaiset pikkuhousut jalassaan. Nylonin läpi näin myös selvästi, kuinka hänellä seisoi! Kun hän ojensi minulle ne toiset, vaalenapunaiset pikkarit, en edes yrittänyt estellä vaan pian esittelimme toisillemme pikkareissa seisovia kullejamme. No yhdessähän siinä runkattiin ja sen jälkeen usein, lähes päivittäin. Hampurissa livahdettiin yhdessä alusasuliikkeeseen ostamaan lisää asuja ja kun seuraavan kerran olimme Hesassa, hän käväisi kotonaan pihistäen sieltä siskoltaan ja äidiltäänkin ihania asuja. Kyllähän me toisiltammekin vedttiin ihan ahkerasti ja niistä kerroista jäi sitten halu pukeutua ja tyttöillä aina kun vain siihen sain tilaisuuden.

    • Anonyymi

      Täältä löytyikin mukava tositariana. Mulle kävi myös parikymppisenä ,, että halusin kokeilla pyykkikorista salaa sukkahousuja jalkaani.

      Olin viikonloppuna kotona yksin ja sain sovittaa sukkahousuja rauhassa jalkaani!

      Jo laittaessani niitä jalkaan, tunsin kuinka kullini seisoo mahtavasti, sitä oli vaikea
      saada menemään sukkiksiin.

      Ei tarvinnut pitkää pidellä nailoneita kun spermat valuivat valtoimenaan niiden sisään!

      Nyt tulee noin kerran kuukaudessa pidettyä sukkahousuja tilaisuuden tullen!

      • Anonyymi

        Mukavaa... niin mäkin teen..!


    • Anonyymi

      Olin ehkä 12v kun alkoi kerrostalo naapureiden sukkikset kiinnostamaan. Samassa talossa asui kaksi ikäistäni tyttöä ja heillä kiihoittavan oloinen äiti. Muistan edelleen elävästi kun kerran näin heillä ollessani äidin laittavan mustia sukkahousuja jalkaan. En vielä tuolloin osannut runkata mutta muna seisoi. Ullakolla on oli noiden kolme sukkahousuja kuivumassa, kokeilin niitä usein salaa. Vieläkin muistelen tuota äiti, tunnen toki edelleen, erosi miehestää kun oli jo 60v, nyt yli 70. Harmittaa kun en silloin tehnyt mitään aloitetta, hymyilee kuitenkin edelleen säteillen kun minut näkee. Tästä kai alkoi nylon fantasiani, nyt toki joskus olen nailoneissa.

    • Anonyymi

      Sukkikset korkkareissa ja kauniit sääret kiihottavat kovasti...

    • Anonyymi

      Iltaa!
      Todellakin kiihoittaa.. ensimmäiset kokeilut nuorena siskon sukkisilla, ollessani noin 13-14 v.
      Sitten siskon pikkuhousut ja liivit löytyivät pyykkikorista, niitä oli ihana kokeilla!
      Lauantaisin oli saunapäivä ja tiesi, että koriin menee taas asuja pesuun, niitä piti käydä salaa katselemassa ja kokeilemassa.
      Nimimerkki: Pikkuveli ;)

    • Anonyymi

      Olen ihan nuoreesta asti kiihottunut kun pukeudun naisten ihaniin alusvaatteisiin . Lähes päivittäin tulee ainakin rintaliivit käytetty. Kulli seisoo kovana kun on rintaliivit, sukkanauhaliivit ja nylonit päällä ja runkkaa posliini kullia.
      M 64 CD 💃

    • Anonyymi

      Wauuuuu

    Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      172
      5263
    2. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      43
      2595
    3. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      156
      2202
    4. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      16
      1749
    5. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      82
      1374
    6. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      24
      1291
    7. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      147
      1239
    8. Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!

      Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https
      Euroviisut
      32
      1213
    9. Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista

      Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.
      Maailman menoa
      106
      972
    10. Pirre vaatii nyt karhuja ammuttavaksi

      Ylellä taas hauskaa lieksa uutista. Karhujen kannan­hoidollinen metsästys on Lieksan kaupungin mielestä välttämätöntä.
      Lieksa
      119
      913
    Aihe