sillä mihin te uskotte ja mitä toivotte, ei ole mitään tekemistä totuuden kanssa.
Tottakai fanit ovat päättäneet että Jackson on syytön mutta ei sillä ole mitään arvoa.
Toivottavasti on syyllinen niin saadaan pervo kaltereitten taakse.
Tottakai fanit ovat päättäneet että Jackson on syytön mutta ei sillä ole mitään arvoa.
Toivottavasti on syyllinen niin saadaan pervo kaltereitten taakse.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No voi hyvänen aika. En ainakaan laske itseäni sellaiseksi aivottomaksi faniksi, jolla ei olisi perspektiiviä katsoa asoioita muiltkin kanteilta.
Kaikkihan sen käsittää, ettei toiveilla elämää pelata. Ethän sinäkään voi tietää onko MJ syyllinen? Jos on, tottakai hän kuuluu vankilaan ja saa vastata teoistaan.Toisaalta..kumma että toivot että hän olisi syyllinen...näin taas toisaalta toivot, että nämä kauheudet olisi todellisuudessa tapahtuneet.Parempi olisi että pojat olisi valehdelleet, niin mitään niin julmaa ei olisi tapahtunut.
jos seuraisit vähän lähemmin oikeudenkäyntiä ja asioita muutenkin, "totuus" tod.näk. näyttäisi sunkin mielestä erilaiselta.
En tiedä ketä nimittelet onnettomaksi, mutta kommenttisi vaikuttaa kummallisilta...yrität päätellä jotain tuntemattomista ihmisistä ja heidän asioiden käsityskyvystä , ja heh, kehnolla menestyksellä.
Michael Jacksonin fanit ovat ainoita jotka seuraavat tarkasti tätä oikeudenkäyntiä. On yksityiskohtia tässä jutussa, joita media ei tuo esille, yksinkertaisesti siksi koska Michael saattaisi näyttää syyttömältä.
Joskus on vain pakko hävetä kuinka avuttomilta ns. oikeat toimittajat vaikuttavat raportoidessaan Jacksonin oikeudenkäynnistä.
Tai saattaisi näyttää syyllisemmältä