Hannu siellä kaukana

Anonyymi

Ajatteletko koskaan, mitä meillä olisi ollut? Minkälainen yhteinen elämä olisi ollut?
Miksi et kiinnostunut? Miksi et halunnut?

11

113

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hän valitsi toisin siksi, Hannu on kiinnostunut eri naisesta.

    • Anonyymi

      Kyllä ajattelen.

      • Anonyymi

        Miksi ajattelet?


    • Anonyymi

      Vaikea sanoa ketä tarkoitat. Useinkin ajattelen erästä tiettyä naista..
      Terv. Hannu

      • Anonyymi

        Harmi, kun täällä ei tiedä kuka on kuka. Kaipaan häntä koko ajan ja toivoisin, että hän vielä joskus ottaisi itse yhteyttä. Rakkaus ei kuole, eikä unohdu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Harmi, kun täällä ei tiedä kuka on kuka. Kaipaan häntä koko ajan ja toivoisin, että hän vielä joskus ottaisi itse yhteyttä. Rakkaus ei kuole, eikä unohdu.

        Harmi, kun täällä ei tiedä kuka on kuka. Lyhyt tutustuminen jäi muistoihin kirjaviin, kuin pienet terävät kivet raapaisten herkän ihoni vereslihalle.
        Joskus mietin syitä syntyjä ja syviä.
        Mietin mikä oli tarkoitus tällä kohtaamisella, joka toi vain suurta kipua
        eikä mitään hyvää tullessaan. Avoin mielesi, luovuutesi ehkä huumorintajuakin sulla oli. Pidit piilossa kauniissa sielussasi pahuutesi ikään kuin varalta
        jos kohdallesi sattuisi jonain päivänä nainen, puhdas haavoittuvainen sisältä. Häneen sä tartuit pitkillä likaisilla pedon kynsilläsi ja näytit koko pahuutesi, julmuutesi. Anteeksiantoa ehkä odotat jonain päivänä, nähtäväksi jää pystynkö koskaan ymmärtämään, anteeksi antamaan ja ihmisenä sua pitämään.


    • Tarkoititko minua asun lapissa

      • Anonyymi

        Voit olla huoleton, en tarkoittanut lapissa asuvaa henkilöä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voit olla huoleton, en tarkoittanut lapissa asuvaa henkilöä.

        No, missä hän asuu?


    • Anonyymi

      Kannattaa kysyä suoraan Hannulta. Ehkä Hannu kertoo. Täällä et saa vastausta, koska kukaan ei tunnista sinua.

      • Anonyymi

        Ei niin. Turhaa myöskin kertoa, että olen kertonut asioita, jotka eivät ole totta. Vain siksi, että saisin annettua takaisin sen mitä aiheutit.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      96
      2683
    2. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      205
      1705
    3. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      117
      1618
    4. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      41
      1481
    5. Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla

      Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v
      Ikävä
      64
      1242
    6. Juhannusterveiset kaivatulle

      Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻
      Ikävä
      76
      1025
    7. Kaupunki osti Absin

      Nyt vaan yrittäjiä kaivataan
      Haapavesi
      56
      989
    8. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      81
      954
    9. Sä oot kyllä

      Aika erikoinen nainen
      Ikävä
      45
      877
    10. Millaistakohan

      Sun kanssa suhde olisi?
      Ikävä
      62
      849
    Aihe