"Joka tapauksessa noin 95 gramman raja on niin tiukka, että vain hybridivoittoisella Toyotalla on pienet mahdollisuudet sen saavuttamiseen ilman erikoistoimia".
TM kertoo 95 gramman rajasta
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Toiset on aikaansa edellä kun lähtivät ajoissa tekemään sähköautoja.
Niinpä, jos ei osaa tehdä luotettavia tdi ja tsi- koneita niin vain huijaussakot ja sähkö jää jäljelle. Ostajat vaan ovat harvassa kun törkeä huijaus ja laaja vikamaailma ovat paljastuneet. Ostaisitko tällaiselta valmistajalta yhtään mitään?
25 vuotta volkkarilla takana. Aivan ylivoimaisen hyviä ajettavia japsirimpuloihin verrattuna ja reilusti halvempia huoltaa. Korjauksiin on mennyt koko aikana 220 euroa.
Seuraavakin auto on Volsun tekemä, Todennäköisesti Skoda. Skodalla on nyt todella vahva mallisto, niinkuin myynnistä näkyy.
Ensi vuonnaa tulee hybridejä lähes joka merkiltä joissa päästöt noin 50g ei mitään hätää ne itse tyydyttävät hybridit joutuu kohta vaikeuksiin..päästöjen takia..vag :lta tulee vielä kaasuautot päälle.
Saksalaiset kaasuautot ... kylmät väreet kulkee pitkin selkäpiitä.
Pitää alkaa väistelemään jos tulevat päälle, huijauksen ja kusetuksen lisäksi?
Olisiko pölhöpetterillä vielä jotain toyotan myynninedistyssanomaa jäänyt mieltä pahoittamaan?