MM-rallin suosio vain kasvaa

https://www.paivanlehti.fi/jyvaskylan-mm-rallin-suosio-vain-kasvaa-ennatyksia-rikki/

Ei ole suosio vielä hiipumassa.. Aina joku kuvittelee, että vuosi vuodelta vähemmän se kiinnostaa, eipäs olekaan niin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi kun jännää huuli pyöreänä ihmettelemään kun peltipurkki hurahtaa ohi..
Rallin tilalle Rammsteinia siinä on vastinetta rahalle.

Äänestä

Taas kansainvälinen fiilis koko viikonloppuna voitti kaiken muun suomessa järjestetyt tapahtumat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.paivanlehti.fi/jyvaskylan-mm-rallin-suosio-vain-kasvaa-ennatyksia-rikki/

Ei ole suosio vielä hiipumassa.. Aina joku kuvittelee, että vuosi vuodelta vähemmän se kiinnostaa, eipäs olekaan niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu