Tietoja..

Onko kellään tietoja Aurinkomatkojen hotellista nimeltä Aktinia?Ollaan lähdössä miehen kanssa heinäkuussa Sunny Beachille ja olis kiva tietää mitä on odotettavissa...=)
3766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ONKO KOKEMUKSIA HOTELLI AMFORASTA, SUNNY BEACHILTA? Hotellissa ei ole ilmastointia, mikä lienee tarpeellinen kesäkuussa bulgariassa?

Äänestä
  • ei kesäkuussa mitään ilmastointia tarvitse.
    heinä-elokuun kieppeillä joskus voi olla aika kuumaa.

    Äänestä

Mekin ollaan tulossa poikakaverin kanssa heinäkuussa (14.7) viikoksi Aktiniaan SB:lle... Kuulemma aika pieni uima-allas, ei muuta moitittavaa, mutta kuka nyt altaassa ui kun voi uida meressä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesäkeiju kirjoitti:

Onko kellään tietoja Aurinkomatkojen hotellista nimeltä Aktinia?Ollaan lähdössä miehen kanssa heinäkuussa Sunny Beachille ja olis kiva tietää mitä on odotettavissa...=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu