e pillerit ja ruskea vuoto

oon syöny nyt vuoden gestinyl nimisiä pillereitä eikä ruskeaa vuotoa ole ennen tullut e pillereiden syönnin aikana? tietääkö kukaan mistä voisi olla kyse kun en ole edes skipannut menkkoja
2620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis oliko sitä ruskeaa vuotoa tullu vai ei...? Ei saa mitään selvää sun viestistä.

t:MatiasOskari

Äänestä
  • ei aiemmin ole tullut mutta nyt on ruvennut tulemaan tosin ruskea vuotoa on ollut nyt viikon ja se on lähes loppu

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

oon syöny nyt vuoden gestinyl nimisiä pillereitä eikä ruskeaa vuotoa ole ennen tullut e pillereiden syönnin aikana? tietääkö kukaan mistä voisi olla kyse kun en ole edes skipannut menkkoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu